gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Yeni yıla özel biblolar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

YENİ YIL YAKLAŞIYOR HEDİYELER SEÇİLMEYE HAZIRLIKLAR YAPILMAYA BAŞLADI.SOKAKLARDA RENGARENK IŞIL IŞIL SÜSLEMELER YAZILAR.PEKİ EVİNİZ HAZIR MI ? YENİ BİR YILA GİRMENİN HEYECANINI EVİNİZLE PAYLAŞMANIZ İÇİN ONU DA SÜSLEMELİSİNİZ Kİ BU HAVAYI ODA HİSSETSİN İŞTE BUNU İÇİN BİRKAÇ GÜZEL BİBLO VE MUMLUK

2. laleyiğit

laleyiğit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    geçrekten çok şıklar. 2011 yılı evimize ve hepimize uğurlu gelsin inşşşşşşşş

3. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    cok sık degiller idare ederler

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler[​IMG]

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ÇOk güzeller gerçekten ama ben öyle abartılı yeni yıl kutlamalarını sevmiyorum.

6. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    BENDE SEVMİYORUM HAYALİM BANA SACMA GELİYOR YANİ TABİ HERKESİN GÖRÜŞÜ FARKLI BENIM İLGİ ALANIM IŞILTILI SEYLER OLDUĞU İÇİN :D saol yorum için

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Yeni yıla özel biblolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biblo

Biblo

Rüyada bir biblo görmek veya satin almak, veya biblo yaptigini görmek, bazi hareketlerinizin etrafinizdaki insan-lar tarafindan iyi karsilanmadigina; çarsidan bir biblo satin aldiginizi görmek, uzak ve beklemediginiz bir kimseden çok hosunuza gidecek bir hediye alacaginiza delalet eder.
  2. 2010 Yılına Özel Gelinlikler

2010 Yılına Özel Gelinlikler

nüans gelinlik modelleri nüans gelinlik 2010 2010 modelleri 2010 yılında evleniceksiniz ve en güzel gelin siz olmak istiyorsanız bu gelinlik modellerine bakmalısınız... Bİrbirinden güzel ve şık gelinlik modelleri 2010 gelin adayları için :tik:
  3. 2011 Yılı Yeni Özel Tüketim Vergi Oranları Açıklandı!

2011 Yılı Yeni Özel Tüketim Vergi Oranları Açıklandı!

2011 özel tüketim vergisi ötv oranları belli oldu açıklandı sigara motorlu taşıtlar vergisi ile ilgili bilgiler burada melekler Kapalı alanlarda sigara yasağı gelmesine rağmen yine de ısrarla sigarayı fazla tüketen ülkemize bir darbe de, uzun zamandır beklenen ötv zamlarıyla geldi melekler :) Sigara ve alkol kullanmayan biri olarak bu habere sevindim ancak zamlar sadece sigara ve alkol...
  4. 2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

Yeni Yıl Mesajları 2012 Yeni Yıl İle İlgili Güzel Sözler Yılbaşı Sözleri Yeni Yıl mesajları aSLINDA 2011 YILI BANA PEK İYİ GELMEDİ, ÖNCELİKLE BABAMI KAYBETTİM ŞUBAT AYINDA SONRA SEVGİLİMDEN AYRILDIM. oKULDAKİ DURUMUMDA İÇLER ACISI. iŞTE NET ÜZERİNDEN Birşeyler yapmak istiyorum. Bari bu 2012 yılı güzel geçsin ve huzurlu olayım diye düşünüyorum. Umarım herkesin yeni yılı güzel geçer. Neyse...
  5. Yeni Yıl Mesajları 2013

Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; yeni yıl mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nasıl geçtiğini anlamadan bir yılı daha devirdik gidiyoruz. Yeni umutlar, heyecanlarla girdiğimiz 2012 yılı kimbilir nasıl geçti her birimizin hayatında. Belki kimimize bir önce ki yılı arattı, belki de hayatımızın en güzel anılarıyla doldu. Dileyelim ki 2013 yılı tam düşlediğimiz gibi olsun, yüzümüz hep...

Sayfayı Paylaş