gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yepyeni Aker eşarp modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aker eşarp aker esarp modelleri eşarp modelleri 2008 2008 Aker eşarp firmasının çıkarmış olduğu yepyeni renk ve modellerde eşarplar siz tesettürlü hanımların beğenisine sunuldu Kaliteyi ve şıklığı renk ve desenleriyle buluşturan Akerden buyrun hanımlar yepyeni modeller

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok şıkmışşş benim ihtiyacım var.eşarplarım hep yıprandı :(

Yepyeni Aker eşarp modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aker eşarp modelleri

Aker eşarp modelleri

aker eşarp aker esarp eşarpları akereşarp eşarp desenleri
  2. Aker Eşarp Modelleri 2012

Aker Eşarp Modelleri 2012

aker eşarp modelleri fiyatları resimleri fotoları fotoğrafları eşarplar kataloğu 2012 yılında kullanabileceğiniz Aker Marka eşarplar tanıtılmaya başlandı meleklerim. Dünyanın en büyük eşarp üreticilerinden biri olan Aker, Sonbahar-Kış 2011-2012 Koleksiyonu’nda; Kış’ın kendi rengi olan beyazı bir ressamın tuvali gibi kullanarak yazın ve sonbaharın mutlu renklerini yansıtıyor. Sonbahar-Kış...
  3. 2013 Aker Eşarp Modelleri

2013 Aker Eşarp Modelleri

2013 Aker Eşarp Modelleri Selam hanımlar tesettür modasını çok iyi takip ediyorsunuz bunun için önce size tşklerimi sunuyorum ve sonrasında da 2013 Aker Eşarp Modellerini rica ediyorum :) Sevgilerimle... Büşra Demir...
  4. Aker Eşarp Modelleri 2013 Modası

Aker Eşarp Modelleri 2013 Modası

Bu konu aker eşarp modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ipek eşarp markası olarak bugü nsadece Türkiye'de değil tüm dünyada tanınan Aker Eşarp, 2013 modelleriyle bu sayfamızda sizlerle. Aker kendi markasının yanısıra dünya devi markalardan Pierre Cardin, Cacharel ve Arancia ile ortaklaşa tasarladıkları ürünlerle dünyanın en büyük ipek eşarp üreticisi konumunu...
  5. 2015 Aker Eşarp Modelleri

2015 Aker Eşarp Modelleri

2015 aker eşarpları,2015 aker eşarp modelleri,en şık aker eşarp modelleri,son moda aker eşarpları,en güzel aker eşarpları,son trend aker eşarpları Aker 2014-2015 Sonbahar Kış Eşarp Kataloğu Aker Giyim birbirinden özel eşarp modelleri ile yeni sezona giriş yaptı. 2014-2015 Sonbahar Kış eşarp modelleri tüm hanımların beğenisini kazandı. Koleksiyonda en özel renkler ve modeller, Aker’in...

Sayfayı Paylaş