gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yepyeni mesajlar yeni sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yepyeni Sözler 2012 2012 Yeni Sözler

Alışılagelmiş sözlerden ve mesajlardan artık daral geldi bize yeni sözler yazın diyen bütün misafirlerimiz için ve elbette ki siz sevgili melek'lerimiz için de bu yazımızda yepyeni sözleri paylaşıyoruz arkadaşlar.

Verdiğin çiçeği kuruttum çiçeğin adı gülmüydü karanfilmiydi unuttum aşkımı ilan ederken şahidimiz aymıydıgüneşmiydi unuttum

Sen Benim Sarhoşlugumsun Ne Ayıldım Ne De Ayılmak İstedim

Bugün bensem Dün sensin, Deli bensem Zincirim sensin, Sarhoş bensem Şarabım sensin,
    Aşık bensem Aşkım sensin ve ben hala yaşıyorsam Sebebi Sensin…

Aydınlık dunyamı karanlık eyleme,Seven yuregımı sensızlıge surukleme,
    Her sıgara dumanında aklıma duşme,Duste gor benım dustugum bu hale

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

KéNdiNzi PaHaLı ZaNNéTMéin HéPNZN !NdRMli qüNLéRni ßiliOrm

Hayat Yollardan Çizilmi$ oLsa BiLé Yollardan Birini SéçéCékSin Séçtiğin Yolda öLüm BiLé oLsa Sélam Vérip GéÇéCékSin

Bu Cinayet Günahın Günahın En Has HaLi ihaNeT ! Hakkımı Ver GiDeyim Adalet!!

senin ne olduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsın.ben o gözleri senden çektiğim an hoşbir anı olarak kalsın

Çok geçen günler varki hatırı cihan değer. Birşeye muradetme olazsa inadetme gör mevlam neyler nerylerse güzel eyler. HAFIZ HALİL AKAT

Hak tecelli eyleyince herişi asan eder halk eder eshabını bir lahsada ihsaneder.

нayaт dєdiqiи вu yalaи düиyada asıl sєvqi sєvdiqiиiи мuтluluqu içiи sєvdiqiиdєи vazqєçмєктiя

bir şiirin içine sığındım,ayrılıklar bitince haber verin!!!

yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım,yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimsem olmadığı için yalnızım…

kaç sokak var gördüğümde ağladığım bilirmisin? yalnızlıktan midem bulanır gel desem gelirmisin?

aşık olmak değil bir ömür boyu sevmektir marifet…

hayat kalbini okuyacak bir şarkıcı yaratmadıysa, aklını konuşacak bir filozof yaratır…

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde… gölgem bile boğmak için fırsat arıyor!!!

bıcaklar kesmedi de tenimi bir kötü sözle öldüm…

düşünce şeytandan davranış tanrıdandır hangi düşüncenin davranışa dönüşeceğine karar verense insandır!!!

zaten büyük aşkların adamı olamazdın sen. adresim yalnış kahramanım yalnıştı!

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak…

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Yepyeni mesajlar yeni sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yepyeni 2012 Şirin sözler

Yepyeni 2012 Şirin sözler

Kızlar siteye üye olmayı başaramadım, bende buraya açayım dedim. Şirin sözler 2012 konusunu.. Umarım seversiniz. Senin gibi Şekeri Çayımda içerim süper şekerli, hasta ettin beni kendine Seviyorum Seni Delice. Seni Severken Şeker hastası Oldum Sen benim tek ilacımsın Ama Hasta Eden Tek Varlığımsın. Hayat Süslü Sözler yazmadım asla, seninle imza attım bütün anılarıma seninle çıktım...
  2. 2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

Yeni Yıl Mesajları 2012 Yeni Yıl İle İlgili Güzel Sözler Yılbaşı Sözleri Yeni Yıl mesajları aSLINDA 2011 YILI BANA PEK İYİ GELMEDİ, ÖNCELİKLE BABAMI KAYBETTİM ŞUBAT AYINDA SONRA SEVGİLİMDEN AYRILDIM. oKULDAKİ DURUMUMDA İÇLER ACISI. iŞTE NET ÜZERİNDEN Birşeyler yapmak istiyorum. Bari bu 2012 yılı güzel geçsin ve huzurlu olayım diye düşünüyorum. Umarım herkesin yeni yılı güzel geçer. Neyse...
  3. Yepyeni Anlamlı Teklif Sözleri Mesajları 2012

Yepyeni Anlamlı Teklif Sözleri Mesajları 2012

teklif sözleri teklif mesajı teklif mesajları Face sayfanızda kullanabileceğiniz, ya da bir türlü açılamadığınız sevdiğinize açılmanızda işinizi kolaylaştıracak sözlerle karşınızdayız :) Birbirinde romantik, değişik teklif sözleri geliyor.. :) Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine aşık oldum benimle çıkarmısın.. Beni tanımassın ben uzaklardan gelen yabancıyım seni...
  4. 2012 Doğru Sözler Mesajlar

2012 Doğru Sözler Mesajlar

Doğru Sözler 2012 2012 Doğru Sözler Bazen karşınızdakine çat çat laflar etmek istersiniz hani melekler :) Lafı dolandırmadan , yüzüne çarpmak işstercesine.. İşte öyle söylenmiş birbirinden doğru ve net sözler paylaşacağız sizlerle.. :) - Söz bir kantar! Gün gelir seni de tartar, doğru söylersen şerefin artar, yalan söylersen ocağın batar. - Güzellik çoğu zaman kusurları gizleyen bir...
  5. Anlamsız Sözler Mesajlar 2012

Anlamsız Sözler Mesajlar 2012

Anlamsız Mesajlar kısa Anlamsız sözler facebook Face ya da msninize hep derin anlamlar içeren iletiler koyacak değilsiniz ya ! Biraz da şaka yollu, anlamsız mesajlar koymak istiyorsanız, 80li yılların garip şarkılarından da dizelerin bulunduğu anlamsız sözler mesajlar 2012 listemize bir göz atın isterseniz :tik: Yaşandı bitti saygısızca aldatmanın tadına varınca doğru söyle sen kimin...

Sayfayı Paylaş