gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yepyeni Yastık Modelleri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yastık modelleri ilginç yastıklar ve komik yastık modellerini sizlere sunuyorum. Bu yepyeni bir tane yastık modeline geçmeden önce Türkiye'nin gündemi nedir arkadaşlarım ? Pascal yurda dönmüş arkadaşlarım :D Ne alaka değil mi, :D:D Bende bilmiyorum.
    Neyse mevzu o değil mevzu a acayip bir yastık modeli gördüm sizlerle paylaşmak istedim. Ha bunu hangi kadın kullanır oda ayrı bir soru işareti :D:D Söz kullanana gidip taa Rusya'dan alacağım bir tane :D:D

Önceliği hanımının dizinin dibinden ayrılmayan hatun seven erkeklere sunuyoruz. Bu modelden eğer hatununuzdan kopamıyor ve ayrılamıyorsanız bir tane edinin arkadaşlarım.
    Hatun sevenlere hatun bacağı şeklinde yastık.jpg

Hayata geliş amacı çiğnemek ve para harcamak olanlar için güzel bir model sunuyorum. Para para para diyen Napolyon Bonapart amcaya gelsin ( soyismi söyle yazılmıyordu ama yinede yazdım anladınız siz onu )

Para sevenler için yastık modeli.Jpeg

Kadınlar Melektir, aslında sitemizin sloganı bu ama bu yastık bize ihanet etmişe benziyor kızlar ne dersiniz :D:D Şeytanlık bizim içimizde yok. Bu yastığı yapanlar haltetmişler yav :D:D

Şeytan Melek Yastık modeli.jpg
    Aradığı aşkı bir türlü bulamamış, Hayalindeki kadına sarılarak yatmak isteyenler için Her türlü ünlü kadın şeklinde üretilmiş yastıklardan bir tanesini verelim sizlere :D:D Müzmin bekarlara güzel bir yastık değil mi ?

aradığım aşkı bulamadım yastığı.jpg

En sondan bir önceki yastığı da kedi sevenlere veriyorum sunuyorum. Tabiki buradaki yastık yine erkek kadın figürünü temsil ediyor. Pisi pisi sevenlere duyrulur :D:D

Komik kedili yastık modeli.jpg

Ben şöyle seksi bir kadınım böyle bir kadınım cümlelerinin yerini bu yastık tutacak. Çekim gücünüze karşı koyacak aşkın alnını karışlarım :D:D

çekimli hatun.jpg

Yastık önemli değil diyenler sevdiceğinin kolunu da kendine yastık edebilir :D:D Ama ondan daha güzel de bir yastık yoktur değil mi :D

Son düzenleme: 8 Ağustos 2016
  2. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ıyyyy korkunç görünüyorlar :D

3. sevginben

sevginben Forum Okuru

Çak harika yastıklar yaaa gerçekten şu hatun dizi olana bayıldım türkiyede satış noktası var mı acaba var ise bana linkini atmanız mümkün mü arkadaşlarım. Teşekkürler hepsi güzel :D:D

Yepyeni Yastık Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel yastık modelleri

Dantel yastık modelleri

dantel yastık modelleri yastık modelleri dantel bebek yastığı bebek yastığı örnekleri
  2. Dekoratif yastık modelleri

Dekoratif yastık modelleri

yastık modelleri dekoratif yastık yapımı dekoratif modelleri Meleklerim evinizin baş köşesine koyabileceğiniz birbirinden ilginç ve güzel yastık modellerini görmek istermisiniz. Dekoratif ve kullanışlı bu yastık modellerini mobideko.com sizler için incelemiş... Dekoratif Yastık Modelleri Diğer Ayrıntılar İçin Lütfen TIKLAYINIZ
  3. Rengarenk yastık modelleri

Rengarenk yastık modelleri

yastık modelleri, yastıklar, en güzel yastık modelleri, yastık kılıfları aradığınız herşey burda meleklerim. evet burda görüceğiniz yastıkların çoğunu sizde evlerinizde isteğinize zevkinize bağlı yapabilirsiz aslında zor gibi görünün basit yastıklar marifet size kalmış.
  4. Dekoratif Yastık Modelleri

Dekoratif Yastık Modelleri

Dekoratif Yastık Modelleri istiyorum sizden kızlar evimde yenilik istiyorum ve yastıklarla renk katmak istiyorum.
  5. 2014 İstikbal Yastık Modelleri

2014 İstikbal Yastık Modelleri

Yeni Sezon İstikbal Yastık Modelleri Modern İstikbal Yastık Modelleri İstikbal Yastık Modelleri 2014 İstikbal kalitesini yatak odalarınızda yaşatmaya hazır mısınız? O halde bir an önce İstikbal yastık modelleri arasından seçimde bulunmaya ne dersiniz? Birbirinden kaliteli yastık modelleri arasında yer alan ortopedik yastık modelleri özellikle sırt- bel ağrısı çekenler için vazgeçilmez ve...

Sayfayı Paylaş