gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Yeşim Salkım - Senden Geçemem

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Senden geçemem Sevdadan yorgun kalıp sana vurgun Öldürür sevgin gitsem görünmeden
    Dinlemez gönlüm özlüyor hergün
    Karar ver kalbim gitsem görünmeden
    Gidemem ben gidemem ki
    Kararımı veremem
    Gidersem dönemem ki
    Kalamam, kalamam hem de sana doyamam
    Gidemem, gidemem sensiz yapamam
    Bulamam, bulamam çaresini bulamam
    Bilemem, seçemem senden geçemem

Yeşim Salkım - Senden Geçemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Söyle

Yeşim Salkım - Söyle

Söyle Ver beni ver ellere At beni fırlat gitsin, acımasız yellere Ne bir damla yaş Ne de bir damla kanım Akmaz ki inan buna ben çoktandır hazırım Yutkunma karşımda durma öyle İnanki sonu yok bitti desene Sevdiğimi sanmıştım yanıldım de Kahredip ah etmem korkma sevgilim Söyle öyle böyle yapma söyle Söyle susma öyle korkmadan söyle Burdayım işte
  2. Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Yeşim Salkım - Selam Aleyküm

Selam aleyküm Seneler sürdü sanki Yapayalnız günlerim Dört duvar ardında Her gece dua ettim Sesimi duydu tanrı sanki Seni çıkardı karşıma Yeniden içimde baharlar açtı Karakışlara inat Selam yeniden aşka Selam, selam aleyküm Senle hayata döndüm Selam selam aleyküm Sevdan derman oldu bana Silindi mazinin izleri İsyan ederken dünyaya Değişti kaderim bak sonunda Gözlerim böyle aşk görmedi...
  3. Yeşim Salkım - Deli Adamım

Yeşim Salkım - Deli Adamım

Yazık sonu geldi ve bitti, şimdi sen hiçbirşey Her güzel yaşanan gün için, son defa ağlar yüreğim Bu gece her gece tükenir ah diye Korkmadım seni yendim Canımı yakmaya hiç hiç gücün yok artık Olmuyor son kez denedin Her şey gün gibi aşikardı sevgili Zaten ilk sabah bitmeliydik biz Bir şey vardı ki bitmeliydik sevgili Başka aşklara gitmeliydik biz Mutsuzdum yalnızdım aşksızdım seni...
  4. Yeşim Salkım - Çok Yorgunum

Yeşim Salkım - Çok Yorgunum

Çok yorgunum Günaydın gecelerim, İyi uykular sabahlar, Merhaba düşmanlarım, Hoşçakalın tüm dostlar Güneş donduruyor beni bugün, Sıcacık bir kar yağsa, Atlasam bir gemiye, Ver elini Ankara Çok çok yoğunum, şu günlerde Sabahtan akşama oturuyorum Biraz dinlenmeliyim aslında Sana kadar yürümeliyim... Haydi kalk artık oturalım Ya da otur, otur gidelim Ne oldu bil bakalım Bir sırrım var herkese...
  5. Yeşim Salkım - Baktıkça Resmine

Yeşim Salkım - Baktıkça Resmine

Baktıkça resmine ah ederim ben Hasretlik bitmiyor pür kederimden Aramızda karlı dağlar var Sürünsün bizi ayıranlar Biz bu hale gelecek aşıklarmıydık Senelerce seviştik Hiç ayrılmadık Nazar değidi sanırım aşkımıza Kara kedi girdi aramıza Arıyor gözlerim seni heryerde Bu sonsuz hasretin düşürdü derde Aşkımıza nazar mı değdi Niye gönlüm seni çok sevdi

Sayfayı Paylaş