gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaab.Bu gece arkadaşlarda buluşacağız.Yani eşli bir ev partisi veriyoruz.Eh ona göre kıyafet falan aldım da nasıl bir makyaj yapacağıma karar veremedim.Ne çok şatafatlı olmalı ne de çok sade?Yılbaşı makyajımı nasıl yapmalıyım sizce ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bobbi Brown Bobbi Brown, renklerle özgürce oynamak için en doğru zamanın yılbaşı gecesi olduğunu söylüyor.Gözlerde lacivert, gri ve mor gölgeler ile dumanlı göz makyajı uygulanmış. Dudaklarda ise koyu pembe mat ruj var.

Burberry
    Burberry'nin makyaj koleksiyonu doğal ve sofistike...Pembe tonlarında yarı parlak bir ruj ve açık sedefli bir far bu makyajı özetliyor. Gözler aydınlık.Kirpikleri tek tek ayıran bir maskara... Belli belirsiz allık.

Özellikler sarışın ve makyajda abartı istemeyenler için güzel bir yılbaşı makyajı.

Armani
    İlham verici bir çağ… 30’ların zarafeti, bu koleksiyona esin kaynağı oluyor. Armani'nin bu özel makyaj koleksiyonunun yüzü ise Megan Fox.

Eyes To Kill farlar
    Giorgio Armani’nin en gözde farı, üç metalik rengin yansımalarıyla zarifçe sınırlı sayıda üretimle sahneye çıkıyor: Altın rengi; tonu açılmış gümüş plütonyum ve gümüş ile altının karışımıyla ara bir renk tonu.

Chanel
    Chanel 2013 Yılbaşı koleksiyonu altın ve kırmızı renk paletlerinden oluşuyor, tam bir parti görünümü için!

Altın ve kırmızı bir palet sunan koleksiyon, dudakları ön plana çıkarıyor. Dudaklar kırmızının en parlak tonuyla canlanıyor.

Yves Saint Laurent
    Yves Saint Laurent yılbaşı makyajı için muhteşem bir göz makyajı yaratmış. Dumanlı, vamp ve çok siyah... Ten ve dudaklar da bir o kadar soluk ve bu göz makyajında olması gerektiği gibi geri planda.

Bu iddialı makyajı nasıl bir kıyafetle uygularım diye düşünüyorsanız, gümüş payetli bir elbise ile deneyin deriz.

Dior
    Dior'un yeni yıl makyajı verniklenmiş! Parlak kırmızı, tırnaklarda ve ruj da görülüyor. Ateş kırmızısı ve altın ışıltıları Dior'un da gözdesi..

Estee Lauder
    Estee Lauder kırmızıyı modernleştirmiş. Mat ve koyu bir kırmızı, varak sarısı ve haki yeşil ile birlikte kullanılmış. Bu makyaj, yeşil bir elbise ile harika bir kombin olur.

yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. önerilerinizi bekliyorum...

önerilerinizi bekliyorum...

sinbo saç maşası kullananlar sevgili melekler ben şimdi kendime bi saç maşası almak istiyorum fakat hangi markanın ürününü alsam diye düşünüyorum eğer aranızda saç maşası kullananlar varsa ve memnunlarsa ürünlerinden önerebilir mi acaba?bir de benim saçlarım çok ince telli ama saç tellerim çok sık,dalgalı bukle mi yoksa daha ince bukleler mi tercih edeyim yardımcı olursanız sevinirim:)
  2. 2011 Yılbaşı İçin Makyaj Ve Saç Önerileri

2011 Yılbaşı İçin Makyaj Ve Saç Önerileri

Bu gece için hala makyajınızı ve saçınızı nasıl yapıcağınıza karar veremediyseniz buyrun size birkaç öneri :tik: Makyaj önerisi 1 Mat kırmızı dudaklar.. 1. Çatlamış dudakları pürüzsüzleştirmek için ıslak bir havluyla dudaklarınızı ovun ve dudak balsamı sürün. 2. Kapatıcı ile dudak renginizi nötrleyin. Böylece kırmızı ruj çok abartılı görünmez. 3. Kırmızı bir dudak kalemiyle dudak...
  3. Yarışma Önerilerinizi Bekliyoruz

Yarışma Önerilerinizi Bekliyoruz

Sevgili melekler yeni yarışmalar açmak için sizden fikir bekliyoruz...Aklınıza gelen yarışma önerilerini bizimle paylaşın birlikte değerlendirip yeni yarışmalar açalım... M.M. Yönetimi
  4. Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Bayanlar 1997 tarihinde kulağıma 3 delik açtırmıştım.1 tanesi kıkırdak ta olduğundan canım bayağı yandı dayanamadım ordaki küpeyi çıkardım ve bu zamana kadar da ellemedim zaten kapanmıştır diyede düşündüm.Dün azcık vazelinle orayı ovdum ve küpeyi takmaya çalıştım ve küpe girdi.Yalnız küpeyi çıkardıktan sora tekrar takınca bayağı bir zorlanıyor acıyor.Bu deliğin kapanmaması için neyapmalıyım...
  5. kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

Yazın farklı kışın farklı makyaj yapmak gerek diye düşünüyorum.Modayı da takip etmem, sizden kış makyajı nasıl yapılır, tavsiyeler bekliyorum..:)

Sayfayı Paylaş