gebe
  1. hassasw

hassasw Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yılbaşında Sevdiklerinize Farklı Bir Hediye Alın!

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında hassasw tarafından paylaşıldı.

Yılbaşında sevdiklerimize hediye alıyoruz. Giysi, Elektronik, Takı, Kitap, vs, vs… Peki, bu yılbaşında sevdiklerinize farklı bir hediye almaya ne dersiniz? Aldığınız hediye hem sürekli yanında olsun, hem de her zaman bakması gerektiği için her an aklında siz olun. Alacağınız hediye, ister eğlenceli olsun, ister şık, isterse de bir tutkusunu yansıtsın. Bahsettiğimiz bu hediye CoolCaps!

Yüzlerce çeşit mobil aksesuar CoolCaps’ler bu yılın en farklı yılbaşı hediyeleri olacak.

Çizgi film kahramanları, film karakterleri, burçlar, evcil havyanlar, inciler, melekler ve daha bir sürü CoolCaps yılbaşında sevdiklerinize farklı bir hediye olarak alınmayı bekliyor. Sevdiklerinizin mobil aksesuar olarak telefon veya tabletlerine takabilecekleri bu aksesuarları sürekli yanlarında taşıyacakları da her baktıklarında akıllarında olmanız anlamına geliyor :)

YÖNETİMİN NOTU : Sitemizde link vererek ya da vermeden izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen yönetimle irtibata geçiniz..

edit by TİTAN

Yılbaşında Sevdiklerinize Farklı Bir Hediye Alın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevdikleriniz için benzersiz bir hediye seçeneği!

Sevdikleriniz için benzersiz bir hediye seçeneği!

Yeni yılda sevdiklerinize ışıltı hediye edin! Sanda Spa'dan 50 dk crystal masaj + 20 dk ayak veya baş masajı şık tasarımlı hediye çeki ile birlikte 145TL. Satın almak için tıklayın. https://www.sandaspa.com/onlinesatis/sindex.php?productid=500083 / Ayrıntılı bilgi: http://www.sandaspa.com & http://www.facebook.com/sandaspa [/URL][/COLOR] Stresten, zihin ve beden yorgunluğundan...
  2. yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

Yılbaşında sevgilimi dışarı çıkaracağım ve opna şık bir hediye almak istiyorum ama ne alacağım bilemedim. Yine mi parfüm ? Değişik fikri olan var mı acaba ?
  3. Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar sevgilime yılbaşında ne hediye alsam ?

Kızlar, yılbaşı için erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum. Daha önce ona yılbaşı kutlaması istemediğimi söyledim ama sürpriz yapacam ve hediye alacam ne alsam acaba, fikir verin bana ne olur :D
  4. Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

2014 yılbaşı hediye önerileri, 2014 yılbaşı hediyeleri, 2014 yılbaşı hediye seçenekleri Bizde özel günler hiç bitmez yanılıyormuyum:D:D Doğum günü, sevgililer günü evlilik yıldönümleri v.s derken şimdide sayılı günlerin kaldığı 2014 yılbaşı günü geldi çattı. Şimdiden kız arkadaşınıza sevgilinize ne hediye alsam diye düşünüyorsanız sizler için bir takım hediye önerilerimiz olacak. Öncelikle...
  5. Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alsam 2015

Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alsam 2015

yılbaşı hediyeleri, yılbaşı hediye seçenekleri, yıbaşında kocama ne alsam, yılbaşıma eşime ne alsam, yılbaşında sevgiliye alınacak hediyeler, yılbaşı hediye önerileri Yeni bir yıla girmemize sayılı günler kala birçok kişiyi yılbaşında sevdikleri için hediye alma telaşısardı. Özel günler de alınacak hadiyeler kişilere göre değişik seçenekler gösterir. Hediyeyi alacağınız kişinin sizin için...

Sayfayı Paylaş