gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Ben Senin Varya

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne sanıyordun ayrılmamı dağılmamı yada Ne düşünüyordun hakkımda günahın boynuna O onu dedi bu bunu dedi sen sustunmu ki
    Bana onları anlatıyorsun onlara beni

Bırak bu işleri hadi dostum
    O hikayelere ben çok tokum
    Benim yolum belli amacım umutlarım var
    Sende senin taşıdıgın art niyetlerin var

Ben senin varya lafınla şekil alamam
    Ben senin varya halini yadırgayamam
    Sen benim varya tırnagıma makas bile
    Sen benim varya e ne söylesem nafile

Bana ne dilersen kendinde fazlasıyla yaşa
    Seni seviyorsam sanane aşk benim canımda
    Ne kadar uzak o kadar iyi arkadaşça bari
    Hiç bişey problem degil görüşürüz yani

Bırak bu işleri hadi dostum
    O hikayelere ben çok tokum
    Benim yolum belli amacım umutlarım var
    Sende senin taşıdıgın art niyetlerin var

Yıldız Tilbe - Ben Senin Varya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Seni O Sanmıştım

Yıldız Tilbe - Seni O Sanmıştım

Hep istemistim basimi omzuna yaslayacagim sevgilim ona aglayip, onunla gulmek, onunla doyup, ona acikip, ona susayip, onunla bakmak, onunla duymak her yere gitmek, herseyi ögrenmek aska doymadan, mutsuz olmadan beraber yasayip beraber ölmek istemistim Seni o sanmistim, ne kadar da gençtim masum ve güzeldim simdi cook yalnizim, seni o sanmistim, ne kadar yanildim masum ve güzeldim...
  2. Yıldız Tilbe - Seni Hala Bekliyorum

Yıldız Tilbe - Seni Hala Bekliyorum

Seni hala bekliyorum gelmeni istemeden Gülüşünü istiyorum görmeyi beklemeden Günah olmasın diyerek unuttuğumuz aşkı Anıyorken yanıyorum ateşlere girmeden O düşünmeye korktuğum hayallerimde yüzün Hissedersin biliyorum adını anmıyorum Eğer aşkımız gerçekse vazgeçtiğimiz halde Her şeyin hakkı verilen mahşere kalsın vuslat Seni hala bekliyorum gelmeni istemeden Gülüşünü istiyorum görmeyi...
  3. Yıldız Tilbe - Seni Anlattım Aşka

Yıldız Tilbe - Seni Anlattım Aşka

Aklımı yerden göğe kadar aşka sordum Kimseye kafam bozulmuyor onun kadar Çok umutsuzum bazen bazende umutluyum Seviyorum olmuyor sevmezsem ölürüm Kalbimi kırar hiç bir şey olmamış gibi Tutar en zayıf yanımdan acıtır beni Tuhaftır şu gönlüm her defasında aynıdır Kalsam gönderiyor gitsem bırakmıyor Seni anlattım aşka aşk dinledi Ne sorular sordum cevap gelmedi Seninin kalbinin ruhu tenindeydi...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe/Bu evde senle

Yıldız Tilbe/Bu evde senle

Yani sensiz olamam Sözün benim başım üstüm Dinlemezsem ölürüm Sıcak mutlu bir huzur Bağışlar öpücüğün Yani sana doyamam Kimse anlamaz seni Senin bir bakışın çözer Gözlerin hayat dolu Ölümsüz Aşkı müjdeler Kimse tutamaz beni Senin bir çağırman yeter Hem bu hem o dünyada Bana senin aşkın yeter Bu Evde senle her köşesinde Ne yerdeyim ne gökte Beni seninle tanıştıranlar Hepsi...

Sayfayı Paylaş