gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Geleceğin Yok

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir zaman yılları saydım Bir zaman ayları saydım Bir zaman günleri saydım

Hani geleceğin yok soracağın yok
    Sen bir zalimsin sen bir hainsin

Koç aldım kurban getirdim
    Her bayram yalnız oturdum
    Kaç tane takvim bitirdim

Kızıltuğum çalar telden
    El vefalı çıktı senden
    Ölsem haberin yok benden

Yıldız Tilbe - Geleceğin Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Vaktim Yok Unutmaya

Yıldız Tilbe - Vaktim Yok Unutmaya

Aç gönlünü aç aşkım girsin içeri Güneş batmadan önce Ört perdeleri kendini gösterme Benden önce geceye Aşk aslında derttir Güçlü bir zehirdir Dermanım ellerindedir Temmuzun ortasında Kokun var yastığımda Sevilmek en güzel rüya Sevgilim canım geçmesin baharın Gül hayatın boyunca Bir büyü gibi aşkınla kaplandım Vaktim yok unutmaya Eski yazların yeni rüzgârlarıyla Gönlüm ordan oraya Hep ayrı...
  2. Yıldız Tilbe - Sana Yok Yok

Yıldız Tilbe - Sana Yok Yok

Şu gam yükü taşınmıyor Sen olmayınca sevdiğim Dünya kahrı çekilmiyor Yüzün gülmeyince yarim Dertler benden el çekmiyor Ölüm bırakmaz peşimi Hakk'a bıraktım işimi Sever seven gider giden Ben ayrılamam ki senden Biter başlar yazlar kışlar Geceyi günü bilemem Hem sorudur hem de cevap Aşk ele geçmez bir kaçkap Yar sonumuz ne olacak Ben seni severim canımdan çok Kimseye olmaz sana yok yok Dünya...
  3. Yıldız Tilbe - Ne Var Ne Yoksun

Yıldız Tilbe - Ne Var Ne Yoksun

Aşık oldum, saklamadım Kendime sığmadım Yar bildiğime söyledim Ne söylerse yaptım Her aşkta aynı birşey vardır Oda sevdiğim beni sevmedi Herhangi biri kadar Ben aşıktım o değildi Hiç olmadığı kadar hata bendeydi Suçum sevmekti Şimdi sen çıkmış karşıma farklıyım diyorsun Kalbini bana gönderip senin diyorsun Sevmeye çok korkuyorum anlıyormusun Ne sev beni, ne de vazgeç biliyormusun Ne var, ne...
  4. Yıldız Tilbe - Aşk Yok Olmaktır

Yıldız Tilbe - Aşk Yok Olmaktır

Çok kararlısın Kalbimi çıra gibi yakmaya Niye Duvar çekiyorsam Yanıyorum için için Bitti işim Saklar mı yüreğin yüreğimi İçinin her yerinde Eski kelimeler Döndürüyor başımı Sen söylediğinde Korkular... Arzular... Nasıl başım dar Bilsen şaşarsın yar Her yerim kördüğüm dolaşık İpin ucunu bul çözeyim Her ayrıntım sayıklıyor Sükunetim deliliğimden Aşk yok olmak diyor biri Yar...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş