gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Giden Mi Sürgün Kalan Mı?

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sen gidince soğuyor yatak gece uzuyor sensiz geçen geceler beni ihtiyar ediyor hani gitmesen diyorum
    hani gitmesen diyorum..

adın yazılı bazı otel odalarında
    sürüyorlar sevdamızı ordan oraya
    kolay değil biliyorum böyle öksüz yaşamak
    ama en kötüsü gülüm onursuzca yaşamak

senin her gidişinde sürgün oluyorum ben
    en kötüsü aslında gitmeden sürgün olmak
    içimi acıtıyor böyle öksüz yaşamak
    hani gitmesen diyorum
    hani gitmesen diyorum...

HANİ GİTMESEK DİYORUM.. (x8)

Yıldız Tilbe - Giden Mi Sürgün Kalan Mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yalan Mı?

Yıldız Tilbe - Yalan Mı?

seni sevdim gönülden anlamadın dilimden aşkımı gam telinden çaldığında yalan mı sevdim sevdim sevilmedim yine sevdim yalan mı baharımı kış eden öpüşlerin yalanmı harap olan bu gönlüm senin için saray mı viran olan bu gönlüm senin oyuncağın mı iki kadın bir adam, aşk çekilir aradan ikimizde severken ya ondan geç ya benden hep sabrettim hep affettim beni aldat diye mi sevenlerin kaderi...
  2. Yıldız Tilbe - Ayıp Değil Mi Canım

Yıldız Tilbe - Ayıp Değil Mi Canım

Ayıp değil mi canım şu kalbimle oynadın Bütün sevenler senin gibiyse Sevilmek şöyle kalsın Gelip de sev mi dedim sonra terk et mi dedim Bir anda yandı tutuştu ateş Söndü ve battı güneş Koptu pamuktan ipler yıkıldı hayaller Dürüst değilsin canım biliyosun rahatsız olmuyorsun Sen olmasan da aşk var ne kârsın ne zarar Seni seven ne yaparsa yapsın kendini boşa yorar Tenimde izin gençti bedenimde...
  3. Yıldız Tilbe - Aşkın Cezan Mı (Bin Dereden Su Getirsem)

Yıldız Tilbe - Aşkın Cezan Mı (Bin Dereden Su Getirsem)

Sen bana gönlündeki bağdan bir çiçek veremedin. Seninmiş bu zalim kalbim kimseyi sevemedim. Aşk her mekanda haklıydı zaman farklıydı Gülmedim yüzünden zalim aşkın cezan mı? Sen bensiz bir dağ olsan yıkılırdın yar. Ben sensiz viraneyim kalbimde hasar Belki gerçeğe döner verdiğim sözler. Biraz gerçekten sevsen ölürmüydün yar. Bin dereden su getirsem arınamazsın. Sussam olmaz konuşsam...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş