gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Sana Değer

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Akarım sonsuza deli sel gibi
    Tut çevrele tut gölün olayım
    Çarparım ne varsa deli yel gibi
    Tut kollarımdan tut ki durayım

Tüm yaşananlar bir bir
    Günaha dönüşüyor ah zamanla uğraşma
    Sen öyle bela deli sev ki beni
    Bütün yasakları yasakla

Her soluğunda baştan ayağa
    Çek beni içine orda kalayım

Zaten aşklar hep yalan dolan
    Sonu hep sızı hüsran
    Geriye kalan ardından
    Yalnızlık olsa da sana değer

Yıldız Tilbe - Sana Değer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın

Yıldız Tilbe - Değerini Bilmek Gerekir Aşkın

Değerini bilmek gerekir aşkın, Ve ona kattığı değeri yılları Aşk ne iç geçirmektir bir bankta Ne de el ele dolaşmak mehtapta Gün olur kar yağar yağmur yağar Birlikte yaşanacak koca bir ömür var Değerini bilmek gerekir aşkın Ve ona kattığı değeri yılları Güzel bir şarkıya benzer aşk Ama kolay mıdır bir şarkı yaratmak Değerini bilmek gerekir aşkın Ve ona kattığı değeri yılları
  2. Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Aklım karışır düşününce seni Nasıl etmeli geri vermeli Almadığım sevgini Nasıl olmalı öyle tutmalı Esirgediğin eli İnsanoğlu rahat Çok zaman rahatsız Bak seviyorum ben yine seni Karşılıksız ve çıkarsız Çal oyna bir daha salla çalkala Elalemi oyala Devir senin devrin nasıl olsa Meydan oku dünyaya __________________
  3. Yıldız Tilbe - Buz Kırağı

Yıldız Tilbe - Buz Kırağı

Yanar içim şu gülüşüne Bir tebessüm et söneyim Hava buz kırağı deli bozuk Terkedilmez ah nöbetim Nicedir sarhoşluğum ayamam anlayamam Ödenir bedeli aşkın Acıma kederime sonuma sebep olur ama gell Yüreğime sor Kal yanımda uğrunda deliriyorum küçücüğüm Kal yanımda uğrunda deliriyorum küçücüğüm Kal.. Kelimeler yetmiyor anlatmaya korkuyorum Sözlerimi gözlerime bak anla söylüyorum Yanar içim şu...
  4. Yıldız Tilbe - Aşkperest

Yıldız Tilbe - Aşkperest

Bir deli aşkperestim seninleyim Al da gel kendini Anlayamaz seni başkası biliyorsun gerçeği Başlamadan biter sahte titremeler Seni sadece ellerim çözer Öyle küser gibi sevmelerini Hapset öyle gel Bir yandan kilitle Öbür taraftan haydi git de Ruhundaki kayıp parçan bende Gel etme eyleme Sanma böyle sarılırsın Yalnızca dağılırsın Sen bendesin baştan beri Kandırma kendini Anca bulursun...
  5. Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe Haberi Yıldış Tilbe İşinden Kovuldu Çılgın bir o kadarda şarkılarıyla bizi mest eden Yıldız Tilbe kendini çılgınlığıyla işinden kovdurmayı becermiş....Bakalım işin iç yüzünde ne varmış..Yani haberin detayları aşağıda.... Yıldız Tilbe Kovuldu! Çılgın sanatçı Yıldız Tilbe, Orhan Gencebay'a saygı albümü için söylediği şarkıyı Youtube'a yükleyince ortalık karıştı. Çılgın...

Sayfayı Paylaş