gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Seni O Sanmıştım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hep istemistim basimi omzuna yaslayacagim sevgilim ona aglayip, onunla gulmek,
    onunla doyup, ona acikip,
    ona susayip, onunla bakmak,
    onunla duymak her yere gitmek,
    herseyi ögrenmek aska doymadan,
    mutsuz olmadan
    beraber yasayip beraber ölmek istemistim

Seni o sanmistim, ne kadar da gençtim
    masum ve güzeldim simdi cook yalnizim,
    seni o sanmistim, ne kadar yanildim
    masum ve güzeldim simdi cook yalnizim

Ellerin vardi dokunman icin yandigim
    gözlerin vardi bakmak icin delirdigim
    önce farkliydik askla bagliydik, sevisirken aglardik
    sevgin vardi vermedigin, sevkatin vardi gizledigin,
    yatagin vardi uyumak icin

Seni o sanmistim, ne kadar da gençtim
    masum ve güzeldim simdi cook yalnizim,
    seni o sanmistim ne kadar yanildim
    senelerim gitti simdi cook yalnizim,
    seni o sanmistim ne kadar da gencdim
    masum ve güzeldim simdi cook yalnizim ....

Yıldız Tilbe - Seni O Sanmıştım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Emi

Yıldız Tilbe - Emi

Sende sev ama sevilme Aşk acısı çek ben gibi Çok özle ama kavuşma Kavuşamadığım gibi Seninde yüreğin yansın Başka ellerde mum gibi Çaresizlik ayrılmasın Kapından köle gibi Seninde kalbini çalsın Başkaları mal gibi Sevdam yüreğinde kalsın Gizli bir günah gibi Geri dönme istememki Ben eski ben değilimki Hayat öyle bir oyunki Ne rolü var ne sahnesi Sende mutlu olma emi Sende...
  2. Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Senin aradığın bendim Bana inat onu sevdin Gözümün önünde gezdin Beni zaafımla ezdin Hepside sevdiğim için Gittim geldim sevdim saydım Aldım verdim sildin yazdım Bir de kendime senin gözünden bir baktım Çöpteyim ... Sever görünmek bir moda oldu Senden bana hiç hiç bir şey olmaz Romantik olsun acıklı olsun Kalbimde asla aşk kullanılmaz Ne kadar iltifat ettin Beni sana aşık ettin Gece gündüz...
  3. Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Kara gözlüm şirin sözlüm atma beni el eline Dayanamam inanamam senden başka birine Benim şarkım ellerin benim türküm gözlerin Benim tek varlığımsın bilmesende Utanırım bakmaya senden bir başkasına Sen benim şu dünyamsın hatta Öbür dünyamda Bende kalmadın sana muhtacım Sensiz aşkı neyleyim baştacım Güzel huylum, usul boylum sevincim göz bebeğim Seni sevmek benim borcum, hayatımla...
  4. Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Güzelliğinin zoruyla oldu olacak ne varsa Elindeki kalbim aşkına beni unutma Seninle çatıldı kaşlarım sensizlik yüreğimin ağrısı Ruhumu sonra da bağışlarım al utandırma Elin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Dudaklarının tadında gülüşlerinin balında Dilimdeki şarkıdır adın herkes...
  5. Yıldız Tilbe ile söyleşi

Yıldız Tilbe ile söyleşi

yıldız tilbe röportaj İşte delidolu çılgın kadın herkesin sevdiği billur sesli Yıldız Tilbe ile röportajı burada..... ‘BÜTÜN ACILARI SİLİP ATTIM!’ KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, ARTIK ACIKLI ŞARKILAR YAZMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Yaptığı hüzünlü şarkılarla üne kavuşan ve şarkıları herkesin diline marş olan ünlü müzik kadını Yıldız Tilbe, artık acıklı şarkı...

Sayfayı Paylaş