gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Yar Yanına Geleceğim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe canım aşkım şu an yoldasın Canim Askim Su An Yoldasin Acik Olsun Gittigin Yer Bastigin Toprak Ne Sansli

Bir Yaninda Ask Bir Yaninda Mesk
    Ugurlar Olsun Git Gel
    Hersey Sevincle Selam Getirsin
    Isin GÜcÜn Ras Gelsin

Suan Yaninda Olsam
    KÖlen KÖpegin Olsam
    Attigin Lokmayla Doysam
    Her Seyimi Topladim Kendimi Hazirladim

Yar Yanina Gelecegim Yar Seni Hep Sevecegim
    Yar Dayanamayacagim Yar Aksam ÜstÜ Ordayim

Canim Askim Ruhum Kalbimin Akli Sende
    Seni Üzen Her An Icin Öyle Pismanim
    Darma Daginim Cok Zavaliyim
    Bedenim Burda Ben Ordayim

Derdimde Sensin Dermanimda Sen
    Cok Bekletmeden Gelsen

Suan Yaninda Olsam
    KÖlen KÖpegin Olsam
    Attigin Lokmayla Doysam
    Her Seyimi Topladim Kendimi Hazirladim

Yıldız Tilbe - Yar Yanına Geleceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Geleceğin Yok

Yıldız Tilbe - Geleceğin Yok

Bir zaman yılları saydım Bir zaman ayları saydım Bir zaman günleri saydım Hani geleceğin yok soracağın yok Sen bir zalimsin sen bir hainsin Koç aldım kurban getirdim Her bayram yalnız oturdum Kaç tane takvim bitirdim Kızıltuğum çalar telden El vefalı çıktı senden Ölsem haberin yok benden
  2. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  3. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  4. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...
  5. Ebru Yaşar - Geleceğim Yanına

Ebru Yaşar - Geleceğim Yanına

ebru yaşar yılmadım Hiç Bitmez Sandiklarim Geride Kaldi Ne Günler Ne Geceler Ahimi Aldi Yasanmis Acilarim Geçmiste Kaldi Bir Umut Bir Avuntu Gönlümü Çaldi Yilmadim Tükense Ümitler Yorulmadim Yorulsa Yüregim Saymadim Gün Oldu Seneler Sensin Hasretim Gelecegim Yanina Az Kaldi Saracagim Canima Askini Sayili Gün Bilirim Zor Geçer Ver Allahim Ver Sabrini

Sayfayı Paylaş