gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yine eylül esti tenimde

Konu, 'Çöplük' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

</B>[​IMG]

Yine eylül esti tenimde
    sarısı yüzümde
    damlayan gözümde...

Bakarsın kalmaz bile sancısı******************************************* *************************** demiştim.
    Bir varmış bir yokmuş oluruz
    Bak*********************************************** *********************** kaldı mı
    sızısı?

Yüreğimizi dağladı demir halka
    Bak bomboş özgür ellerimiz
    Kalmadı değil mi izi?

Neresinden baksan acımasız haklılıktı
    Vahşi zavallılık
    İlkel bağlılık
    Kalmadı değil mi manası?

En mutlusunu da seçsen anlardan
    Giden geri gelmeyecek
    Kalmadı değil mi anısı?

Yine eylül esti tenimde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etnik esinti

Etnik esinti

Etnik esinti Evinizin bir odasını etnik izlerle yenilemek istiyor, fakat çok da abartıya kaçmaktan çekiniyorsanız; abartısız ve fazla aksesuara gerek duymaksızın kullanabileceğiniz ve etnik izleri odanızda taşıyabileceğiniz tek aksesuar aynadır. Hal böyle olunca biz de sizlere etnik izler taşıyan bir ayna hazırlamaya karar verdik. Maskeleme bandı kullanarak ayna çerçevesinin kenarlarını...
  2. Yine Bir EYLÜL Akşamı...

Yine Bir EYLÜL Akşamı...

Yine bir eylül akşamında kalbimin tartısına düşmüştün, güruhunla beraber, diğer tarafına bir şey koyamadığım için kefesinin, galip gelmiştin yüreğime… Sen olmuştum senle dolmuştum tahammülsüzce,yüreğime yeni bir ritim tutturmuş, dudaklarıma ıslık dokundurmuştun, yüzüme de tuhaf bir tebessüm… Bir mutluluktur kovalıyordu peşimden şu sıralar, bense bir martının kanadına kondurup yüreğimi,...
  3. Es Es (ATV)

Es Es (ATV)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. H&M Yine Şık Yine Hoş Eylül Modelleriyle Karşınızda

H&M Yine Şık Yine Hoş Eylül Modelleriyle Karşınızda

H&M 2012 Eylül Koleksiyonu H&M 2012 Eylül Ayı Katolog Yalın konseptlere modern dokunuşlar taşımayı çok iyi başaran H&M, 2012 Eylül Lookbookuyla çabasız bir şıklık yaratbilmemiz konusunda kendisine olan güvenimizi bir kez daha tazeliyor.İşte şık ve eylülün havasına yakışan sıcacık modellerle hem içimizi hem cebimizi ısıtacak....Sonbahar modasına uygun olarak tasarlanan H&M...
  5. Esimin ailesi

Esimin ailesi

Merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acimisimdir. Nasil davranacagimi bilemiyorum dogrusu hissetiklerimin ve düsündüklerimin dogru olup olmadiginida bazen bilemiyorum acaba hakksizlik i yapiyorum diyorum bazen. Ben yeni evlendim evliligim sorunlu oldu babam cok karsiydi ikna etmem uzun ve zor oldu. Baslarda esimin ailesini seviyorum cok saygi duyuyordum ama evlilik öncesi yasadigimiz...

Sayfayı Paylaş