gebe
  1. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0

Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında deniz-07 tarafından paylaşıldı.

rüya tabiri rüya tabirleri rüya yorumları rüyadanda ne görürsen burada meleklerim...Uzun zamandır bazı sebeplerden dolayı siteme giriş yapamadım...Bu yüzden rüya tabirleri yapmaya ara verdim.Ama çok şükür artık buradayım ve görmüş olduğunuz rüyanızı tabir etmek için hazırım. [​IMG] Ben bu konuda bir lisans yapmadım fakat bu konuya merakım var.Kitaplarım mevcut.Ve genelde kalbime doğanları söylerim.Size kısaca neden rüya tabirliğine ilgim olduğunu anlatayım.Benim gerçek ismim HZ Yusuf a.s. ın annesinin adıdır.Bundan dolayı bu güzeller güzeli peygambere olan muhabbetim ilgim ve alakam çok oldu.Ve ibret verici hayat hikayesini çok okudum,12 yıl zindanda kalmış bir Peygamberdir.O zindan hayatından kurtaran sebep mısır hükümdarının gördüğü rüyayı tabir etmesi sonucu o karanlık dehlizden kurtulmuştur.işte benim merakım böyle başladı meleklerim.
    Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlar hayırlı rüyalar görmenizi temenni ederim...

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    sayfan hayırlı olsun denizim tabirlerin gerçekten güzeel oluyor iyiki döndün aramıza

3. deniz-07

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    sitemize yazıcağıma tekil bir ifade kullanmışım kusura bakmayın

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Canım seni çok özlemişiz iyiki geldin hoşgeldin

- - - Updated - - -

Canım seni çok özlemişiz iyiki geldin hoşgeldin

5. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    hoşgeldin canım ben bu hafta iki kez rüyamda hamile olduğumu gördüm.onun dışında bu haftam sürekli rüya görmekle geçti ama hatırlamıyorum onları.kafamı koyup uykuya dalmaya başladığım anda rüya görüyorum illa gece değil yani.buda ilginç geldi bana.rüyamda hamile olmamı yorumlayabilirsen çook sevinirim.bir de diğer zamanlarda sıklıkla gördüğüm bi rüya var ben eşimin 2. karısıyım birde bizimle kalan kızı var eşimin. eski eşini rüyamda sürekli bizim eve geldiğini bizde kaldığını falan görüyorum.ama rüyamda eşimle ilgili bişey olmuyo sadece bizim evimizde oluyo kadın ve ben böyle kıskançlık hissediyorum rahatsız oluyorum falan.bu rüya sıklıkla gördüğüm bir rüya.bu konuda biraz hassas ve bazende kıskançlık yapıyorum acaba ondanmı bu rüyayı çok görüyorum?

6. deniz-07

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle hamile olduğunu görmen evli olduğun için bir çocuğun olacağına işarettir ya da kısmet gelcek.ikinci sorduğun ise buna bilinçaltı rüya diyoruz.uyanıkken yaşadıkların beynini etkiliyo uykuya daldığın zaman ise rüya olarak sana geri dönüyo.bence bu gibi konuları artık kafana takma sen ve eşinin kaderini yazan Rabbimdir o dilemiş ve böyle olmuş sen huzurlu mutlu olmaya bak canım rüyalarında şeytan seni etkileyip yuvanın huurunu bozmaya çalışıyo.yanındaki masum kızada elinden gelen iyiliği yap ki Rabbim katında derecen artsın

esgiii bunu beğendi.
  7. deniz-07

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende sizi çok özledim artık burdayım

8. deniz-07

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım rüyalar sizden yorumlar benden ....:puha:

9. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    meraba denız sayfan hayırlı olsun canım.ben bıkaç gün once rüyamda portakal soyup az bısey yedığımı gordum 2 3 gün oncede karpuz gordüm ama yemedım.tabır edersen sevınırım.hayırdır ınsallah:D:D

10. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    selam canım.sayfan hayırlı olsun :) bende koçanlı mısır vardı poşedimde.arkadasıma veriyordum iki tane.sonra ona kızıp 1 tanesini çaktırmadan torbama koyduğumu gördüm :) birde bıyıklarım çıkmış.ama nasıl bıyık simsiyahtı ve yolmuşum sonra onları iğğğ çok çirkindi hee :) eğer yorum yapabilirsen çok memnun olurum canım

Selin55 bunu beğendi.
  11. Şam şeytanı

Şam şeytanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ay ablacım bende bir rüya gördüm çok korktum :( Anlatayımda banada bir yardımcı ol. Çok saçma ama olsun. Rüyamda bi uçurumun tepesindeyim arkamda mezarlık var. Mezarlardan birinde tanıdıgım bir kişinin adı yazıyor o mezara ters dönmüş denize bakarak yasin okuyorum. Mezardan sesler geliyor arkamı dönmeye korkuyorum sonra biri beni uçurumdan itiyor :( Acaba bu nedemek oluyor

12. deniz-07

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu bir uyarıcı rüyadır.seni yanlış bi işe sürüklemeye çalışan biri var.fakat yasin okuman gerçektede yasin ve benzeri sureleri okursan seni bu kötülüklerden koruyacaktır,etrafındakilere dikkat et

13. Şam şeytanı

Şam şeytanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Okuyorumda zaten 1 haftadan beri hep aynı rüyayı görüyorum :( Mezarlık yanından geçmeye korkar oldum

14. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    canım çok teşekkür ederim uzuzn zamandır kafama takılıyodu bu rüya rahatlattın beni.tekrar teşekkür ederim.sevgiler...

15. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    denizz öceliklee yenisayfanda kolay gelsinn .. şimid benimm rüyamı yorumlarmısınn ben hamile olduğum için bazen bebğimi kız olacağınıı görüyorumm dün akşamdaaa gördüğümde iseee senin bebğin erkek olcakk diyee bir ses duydummm ve bu rüyayı ikikez görüdm bide doğumum sezaryann olduğunu acaba bu rüyamm kafama takıldığı içinmi yoksam gerçekten bbeişim erkek olacağı içinmi:)

Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçeklerin anlamlarını biliyor musunuz kızlar

çiçeklerin anlamlarını biliyor musunuz kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kelimelerin gizli anlamlarini biliyor musunuz?

Kelimelerin gizli anlamlarini biliyor musunuz?

Kelimelerin gizli anlamları .... Nanosaniye : Trafikte isigin yesile donmesi ve arkadakinin korna calmasi arasinda gecen sure. Futbol (PC) : Kadinlarin kocalari yerine bilmeden evlendikleri eglence. Hardware : Bilgisayarin software arizasi nedeniyle bozulmasi durumunda Yumruklanan kismi. Ekip calismasi : Butun suclari ekibin geri kalanina yuklemeyi saglayan Calisma bicimi. Doktor:...
  3. Rüyada görülen rakamların anlamları

Rüyada görülen rakamların anlamları

rüyada 7 rakamını görmek rüyada 6 sayısını görmek rakamların anlamı 8 rakamını 12 sayısını Bazen rüyalarımızda bazı sayılar rakamlar görürüz ve bunlara bir anlam veremeyiz neyi çağrıştırıyor ne anlama geliyor acaba diye merak ederiz İşte ben şimdi sizlere bu rüyalarda gördüğünüz rakamların sırrını açıklıyor ve rakamların ne anlama geldiğini sizlerle paylaşıyorum:tik: Bazı rüyaların herkes...
  4. cok garip bir rüya ve anlamını cok merak ediyorum

cok garip bir rüya ve anlamını cok merak ediyorum

evet bu aralar cok garip rüyalar goruyorum lutfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz? ilk rüyam: rüyamda cok sakin bir sekilde otururken birden sevdigim kisinin bir baskası ıle sarmas dolas halini karsımda, sokakta gezınırken goruyorum o kadar sınırlenıyorumkı anlatamam sıze bu sınırle evıme donup orda tanıdıgım bır erkegın arkasından aslında orda olmayan bır kapıdan gecıp bır yemekhaneye...
  5. Oje Renklerinin Anlamlarını Biliyor musunuz?

Oje Renklerinin Anlamlarını Biliyor musunuz?

Bu konu; Oje Renklerinin Anlamlarını Biliyor musunuz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tırnak modasında her yıl değişik uygulamalar moda oluyor. Birkaç yıldır moda olan tırnak süslemeleri bu yaz daha sakin tırnaklara bırakıyor yerini. Eğer siz de sadece tek renk oje sürmekte yanaysanız sizin de alternatifiniz çok. Çünkü artık mavile, sarılar ve neon her renk tırnak ojasi...

Sayfayı Paylaş