gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

yoksulum buralarda

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yoksulum buralarda
    EmeĞine SaĞLık...

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: yoksulum buralarda

paylasım icin tsk

yoksulum buralarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yoksul ve zengin

yoksul ve zengin

YOKSUL VE ZENGİN Resül-i Ekrem (s.a.v her zamanki gibi meclisinde oturmuş ve dostları da etrafında halka şeklinde, onu bir yüzük taşı gibi ortaya almışlardı. Bu arada eski elbiseli fakir bir müslüman kapıdan içeriye girdi. İslami adetlere göre herkes her hangi mevkide olursa olsun bir oturuma girince nerede boş yer bulursa hemen oraya oturmalıdır. 'Benim canım şurasını istiyor' görüşüyle...
  2. Yoksul / Yoksulluk

Yoksul / Yoksulluk

Bakınız; Fakir / Fakirlik.
  3. Yaşar - Deniz Yoksulu

Yaşar - Deniz Yoksulu

deniz yoksulu hey benim ellerim mi var hey benim dort yanım duvar eh işte imkansız bir aşkı isteriz bize akdenizli derler hep boyle içimde kal kim daha sen kim daha bana yakın ay ay uzak olma eller gibi cok özledim deliler gibi ben daha deniz yoksulu hey benim ellerim mi var hey benim dort yanım duvar eh işte imkansız bir aşkı isteriz bize akdenizli derler hep boyle içimde kal kim daha sen...
  4. Yoksun; yoksulum...

Yoksun; yoksulum...

Yoksun; yoksulum... Ve en çok seni özledim ben; Karşı komşunun sokağa çıkağı zamanı beklemeyi her tazeyi anne gibi sevmeni sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği ıslanan sokaklara bakıp duygulanmanı. Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımları oturduğun çam ağacının dibini Seni bir kez daha...
  5. yoKluğuNda yoKsuLum

yoKluğuNda yoKsuLum

yOkLuğunda yOksuLum... Yoksun ya ? Sevdamı Salıverdim Gecelerce Sana Hasretimi yaktım da mektubun ucunda Ellerimle yolladım.. Tek tek Her gün Bir parça, paramparça özledim ben seni.. Sığdıramadım yere göğe aşkımı.. Kendimi sana teslim etmiştim çoktan Çoktan Gözlerim ve çırpınışlarıyla yüreğim senin olmuştu Yokluğunla cebelleştim durdum! her gün bir parça, paramparça özledim ben seni..Öyle...

Sayfayı Paylaş