gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Yolcuyuz Senin Yolunda

Konu, 'Çöplük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

YOLCUYUZ SENIN YOLUNDA

Yolcuyuz senin yolunda
    Çalışmaktayız Cennet dalında
    Geliyor ümmetin
    Al bizi yanına Muhammed'im.

Yalan dünyanın kahrını çekemem
    Kaderime boyun bükemem
    Kaderimde varmış diye
    Senin yolundan asla dönemem.

Elhamdulillah müslümanız
    Yüce Rabbı'mız için burdayız
    Bekle ümmetin geliyor
    Muhammed diye inliyor.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yolcuyuz Senin Yolunda

emeğine sağlık

Yolcuyuz Senin Yolunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolcu

Yolcu

Bir yolcu karşılamak, mutluluğun işaretidir. Bir yolcu uğurlamak ise uzun süredir satın almak istediğiniz bir şeye sahip olamayacağınız anlamına gelir. Karşılamak, mutluluğun işaretidir. Uğurlamak ise uzun süre satın alamadığınız bir şeyi almaktır.
  2. Haluk Levent - Yollarda Bulurum Seni

Haluk Levent - Yollarda Bulurum Seni

Olmasanda yanımda Olmasanda birlikte Hiç istemezsem bile Yaşarım ben seni Yollarda bulurum seni Takvimlerden çalarım seni Dans ederim hayalinle Yine de yaşarım seni Yanlız kalırım sanma Mutsuz olurum sanma Yaşarım doya doya Yaşarım ben seni Yollarda bulurum seni Takvimlerden çalarım seni Dans ederim hayalinle Yine de yaşarım seni Şiir Yosun denizde saklıdır Deniz mavide Mavi gözlerinde...
  3. Bulgaristan hava yollarına ait yolcu uçağı Antalya'ya zorunlu iniş yaptı

Bulgaristan hava yollarına ait yolcu uçağı Antalya'ya zorunlu iniş yaptı

Antalya'dan Bulgaristan'ın başkenti Sofya'ya giden Bulgaria Air'e ait yolcu uçağı, Atatürk Havalimanı'na zorunlu iniş yaptı. Sofya'ya gitmek üzere saat 19.50'de Antalya'dan 149 yolcusuyla havalanan Airbus 319 tipi uçakta motor arızası meydana geldi. Uçağın pilotu durumu Atatürk Havalimanı'na aktararak, zorunlu iniş yapacağını bildirdi. Hazırlıkların ardından alana sorunsuz inen...
  4. Yollarda bulurum seni notaları

Yollarda bulurum seni notaları

yollarda bulurum seni şarkı notaları olmasanda yanımda notaları Haluk Levent'in en sevdiğim parçalarından biridir Yollarda Bulurum Seni adlı şarkısı ve eminim ki benim gibi sizlerde bu şarkıyı çok seviyorsunuzdur. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Yollarda Bulurum Seni şarkısının notalarını sizlerle paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş