gebe
  1. büşran

büşran Forum Okuru

Yozgatlıyık Şanlıyık Hiç Bir Şeyden Yılmadık ....

Konu, 'İç Anadolu' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

Yozgat yozgat yozgaat... kim demiş yozgatlılar yobaz olur die o lafı çıkaranı Allah bildiği gibi yapsın.yozgattaki geleneksel sürmeli festivaline iki senedir gidiyorum ...muhteşemm.. çamlık var enfes bir mekan görmeniz lazım... suları buz gibi yozgat ın ama bir yönü kötü öğrenciler okula kendi imkkanlarıyla gidiyo neden?çünkü servis yok:) olsun yine de yozgatlılar hakkında ön yargili olmayalım ..

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D bnm çocukluk arkadasım yozgatlı... kendisini cok severim ve kendisiyle 20 yıllık bir arkadaslıgımız var maşiallahhh maşallah allah nazarlardan saklasın.... fakat ondan baska hiç bir yozgatlıyla anlasamadım....

3. büşran

büşran Forum Okuru

:) yozgatlı dostun varmış ne sanslısın.. diğerleriyle nie anlasamadin acaba?aman bosver onlar yansın derdine sağol yorum için canım

Yozgatlıyık Şanlıyık Hiç Bir Şeyden Yılmadık .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oçcuğum ben olmadan hiç bir şey yapamıyor!

oçcuğum ben olmadan hiç bir şey yapamıyor!

Çok uzun zamandan beridir bu şekilde sizlerden gelen mektupları pek yanıtlamadığımı fark ettim. Genelde yazılarımda, sizlerden gelen talepleri ya da, ogünkü gündemle ilgili bir konuyu sizlere açıklamaya çalışıyorum. Sizlerden gelen yazıları ki, hepsi benim için çok değerli, sadece daha geniş bir toplumsal kesitin sorunlarına ayna tutabilecek olanlarını, yine sizlerden izin alarak burada isim...
  2. hiç mi pozitif bir şey yok...

hiç mi pozitif bir şey yok...

Hiç mi pozitif birseyler yok diyenlere Adam, kisa bir sure once ayrildigi evine telefon acar, bahcivana sorar: 'Nasil her sey yolunda mi?' - Yolunda. Yalniz, kuregin sapi kirildi onu tamir etmeye calisiyorum. - Neden kirildi? - Kopeginize mezar kazarken, zorlamisim, bu yuzden kirildi. - Nee! Kopegim oldu mu? - Havuza dustu oldu. - Benim kopegim cok iyi yuzerdi; nasil havuzda olur? - Ama...
  3. sedat abi hiç bir şeyden eksik kalmıyor yaaa(:(:(:(

sedat abi hiç bir şeyden eksik kalmıyor yaaa(:(:(:(

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hiç bir şey için "benimdir" deme

Hiç bir şey için "benimdir" deme

Hiç bir şey için "BENİMDİR" deme Sadece de ki " YANIMDADIR" Çünkü; Ne Toprak, Ne Altın, Ne Sevgili, Ne Hayat, Ne Ölüm, Ne Huzur, Ne de Keder, Daima Senle Kalmaz. _H.Lawrence

Sayfayı Paylaş