gebe
  1. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yuh artık demeyınnn

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında bloodsucker countess tarafından paylaşıldı.

oyunlar bolumu var ne guzel ama bana baska bı fıkır geldı :) okey bolumu olsun admınlerımız yuklesınler sıteye melekler oda oda kım kımle ıstıyosa oynasın :laugh::laugh: gercekten gzl olurdu ama yhaaaa :n028:

yuh artık demeyınnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yuh artık

yuh artık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aysun kayacı e yuh yaniii........

Aysun kayacı e yuh yaniii........

Az önce kola markasının reklamında oynayan aysun kayacıyı gördüm..reklamı izledinizmi bilmiyorum ama yuh yanii başka diyecek söz bulamıyorum..bu tip şeylere çok kızıyorum ve itirazım var..sonuçta reklam günün her saatinde çocuklarımızın karşısına çıkabilir ve psikolojilerini olumsuz etkileyebilir..şuan tekrar çıktı yazıyı yazarkende:angry2:yani diyecek birşey bulmamıyorum kızlar..çok sinirlendim..
  3. Bu Kadarina Da Yuh Yanİ Ohaaaa

Bu Kadarina Da Yuh Yanİ Ohaaaa

Bu olay Bursa’da olmuş Arkadaşlar BeLki BursaLı ArkadaşLar DuymuşLardır. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler taabi. Aradan bi’kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve “Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört” diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. “Gül gibi evladımı...
  4. Yuh dedirten kareler

Yuh dedirten kareler

Günlük yasamimizda karsimiza cikan zorluklara karsilik buyurun size bir kac öneri :D denemesi bedava ^
  5. yuh bana..

yuh bana..

çok utandım şimdi kendimden ve sizlerden :S ama içimde tutamıcam yoksa çatlıcam.. eniştem teysemi başka bi kadınla aldatıordu bunu ilk baştan beri biliyordum o kadının ismiyle benim ismim aynı oldugu için enişte bey bi iki kes bana yollamıştı o belden aşagı msjları gerçi farkında bile deıiil.. o ayrı konu.. bir gün çok kızdım enişteme ve olayı anlattım oda sus payı ne istersin gibi bir...

Sayfayı Paylaş