gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yumurcak tv

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yumurcak tv ye selamlar ve teşekkürlerimi iletiyorum...

yumurcak tv konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reality TV

Reality TV

Bir reality tv'de yarışmacısınız ve göreviniz kaçmak elbette... Yani bunun için yarışıyorsunuz. Kolay gelsin.. Buradan
  2. yumurcak otobüste

yumurcak otobüste

hollywood'un 46 kez işlediği, "uçakta pilotlar ölür ya da bayılır, yolculardan biri (mümkünse bir çocuk) telsiz talimatlarıyla uçağı sağ salim indirir" klişesinin otobüse uyarlanmış hali. - aloo, aloo, abi ben kamil koc istanbul-ankara otobüsünden arıyorum. kaptan molada içkiyi fazla kaçırdı hehalde, uyuyor şimdi. - evlat sakin ol, muavin orda mı? - hayır, otobüste değil, tanrım ona...
  3. Yumurcak Tv Ye TeŞekkÜrler..

Yumurcak Tv Ye TeŞekkÜrler..

yumurcak tv yumurcak tv ye üye ol ye resim gönder :Dancing_tongue:Yumurcak Tv Ye Teşekkürler.. kış ayındayız.. oğlum seneye anasınıfına başlayacak..evde beni çok bunaltıyor..yaşıtı yok malesef..1-2 yaş büyük arkadaşları ver onlarda okula gidiyor:(ewde yalnız beni baya bunaltıyor..neyseki yumurcak tv var..hanımlar çocuklar için çizgi filmin ne kadar önemli olduğunu anlatmama lüzum...
  4. tv sehpalarııı....

tv sehpalarııı....

simdi plazmalar lcdler aldı basını gidiyo ama olsun normal tv de kullanıyoruz ee sehpasız olmazz
  5. Küçük yumurcaklara örgüden şirin çanta modelleri

Küçük yumurcaklara örgüden şirin çanta modelleri

Çocuklarınıza kendi ellerinizle yapabileceğiniz şirinmi şirin harika çanta modelleri tatlı yumurcaklarınız için... İnsan bunları gördükçe tekrar çocuk olası geliyor doğrusu:)

Sayfayı Paylaş