Hemde herşeyi ve bu bütün tedavilerimde böyleydi.hep itiraz hep isteksiz hep problem çıkaran taraftı ona göre doktorlar bir dünya para alıyor ve sonuç negatif.onun kafa böyle basıyor durumun ciddiyetinin farkında bile degil daha cok bekler böyle kendiliginden olucak diye hayal aleminde
Kızlar bir süre belki uzak kalırım sayfadan kafamı toparlamam lazım biraz.yine ara ara girer gelismelerinizi takip edicem.Rabbim hepimizin gönlündekini hayırlı kılsın versin insallah
Kız bisiii dicem bizim kocalarla konussa belki yumuşar mi ?? Biz konuşurken eşlere de versek telefonu mesela??

Kızlar bir süre belki uzak kalırım sayfadan kafamı toparlamam lazım biraz.yine ara ara girer gelismelerinizi takip edicem.Rabbim hepimizin gönlündekini hayırlı kılsın versin insallah
Canim kolayliklar..
Kız bisiii dicem bizim kocalarla konussa belki yumuşar mi ?? Biz konuşurken eşlere de versek telefonu mesela??
bence bu fikir gercekten mantikli. İse yarar tabi sizin kocalar bu konuda konusur mu

Peki sen donasyon için kredi çekerken söylemedin mi bunun için bu kadar kredi çekiyorum diye
Ben ona bir iki kez ağzını aradım para cekicem euro yapicam hazir oldugumuzda gideriz dedim donasyon icin bakarız bilmiyom gibi yumsak cevaplar vermeye basladi onceki gibi hayir olmaz istemiyorum demiyodu artik.o yuzden parayi neden cekecegimide biliyodu bende telefonla basvurdum aninda hesabima yatti para.sonrasinda eksigimiz var turuncu hesaba yatiralim ordanda biraz gunluk faizle artar paramiz dedim bisey demedi..sonrasini biliyorsunuz konuyu açtım ve eskiye döndü anında.

Geri