gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben yumurtlama dönemini biliyorum ama bilinen elirtileri var mı yani belirtileri neler nasıl ortaya çıkıyor. " işte şu varsa kesindir " dediğimiz bir belirtisi varsa lütfen benimle paylaşın olur mu ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Yumurtlama döneminin hissedilen çok büyük bir belirtisi yok. Bunun için ateş ölçme yöntemi bana göre en mantıklı yöntemdir. Forumumuzdan bunu araştırabilirsiniz. Dilerseniz bu konuyla alakalı http://www.meleklermekani.com/gebel...unu-nasil-anlasilir-belirtileri-nelerdir.html konumuzu inceleyin yararlı bilgiler bulabilirsiniz.
    Sevgiler.

3. deran

deran Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yumurtladığın an kasığında ya sağ da yada solda ağrı adetten sonra 14 gun genelde yumurtlama oluyor kendın bır takıp et o gunlerde agrı olduğu zaman bılkı yumurtan çatlamıştır

ayşe&ramo bunu beğendi.
yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama Dönemi Hesaplama

Yumurtlama Dönemi Hesaplama

yumurtlama hesaplama yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama, yumurtlama dönemi, hesaplama, ovülasyon, nasıl hesaplanır, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, sitemizin portal bölümünden otomatik olarak yumurtlama dönemi hesaplama işlemleri için sayfa oluşturduk dileyen kişiler otomatik olarak yumurtlama günlerini otomatik hesaplayıcı aracılığı ile yapabilirler. Yumurtlama...
  2. Yumurtlama Ve Yumurtlama Belirtileri

Yumurtlama Ve Yumurtlama Belirtileri

yumurtlama dönemi yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama belirtileri Evet kızlar şimdi bebek isteyen herkes yumurtlama günlerini takip etmeye çalışır benden bunlardan biriyim. Kendim için araştırmıştım ama sizlerlede paylaşmak istedim. bakın yumurtlama belirtilerini toparladım ve sizlere sunuyorumm Yumurtlama belirtileri İlişki sırasında aşırı istek olur, akıntınız normalden fazla...
  3. Adet Döngüsünde Ortaya Çıkan Belirtiler

Adet Döngüsünde Ortaya Çıkan Belirtiler

Adet kanamalarından birkaç gün önce başlayan çeşitli belirtiler (ruhsal belirtiler, vücutta şişkinlik hali, göğüslerde dolgunluk ve hassasiyet) ve bu belirtilerin adet kanamasıyla beraber kaybolması, adet kanaması esnasında az veya çok hissedilen hassasiyet ve ağrı, yumurtlama olduğunun en kıymetli göstergelerindendir. Bu belirtilerin hiç birinin olmaması ve kadının beklenmedik bir zamanda...
  4. Yumurtlama olmaması belirtileri nedir?

Yumurtlama olmaması belirtileri nedir?

Anovulasyon genellikle adet düzensizliklerine yol açar. Bu kadınlarda genellikle adet araları uzar (oligomenore), bazen fazla kanamalar da görülebilir. Hormon tahlilleri ve yumurtalıkların ultrason ile incelenmesi bilgi vermektedir. Adetinin 3. günü yapılan hormon tetkikleri bilgi verebilir. Anovulasyon olup olmadığı ise ultrasonla takip edilebildiği gibi, vücut ısısı ölçümleri ve adetin 21....
  5. Yumurta çatlaması  belirtileri nelerdir ?

Yumurta çatlaması belirtileri nelerdir ?

Yumurtalık kadında yumurta hücrelerini içeren organdır.Yumurtalıkta gebeliğin oluşması için ,yumurtalıkta bulunan bir folikülün çatlaması gerekmektedir.Folikül genellikle 18-20 mm ulaştığında çatlamaya başlar ve içinde bulunan yumurta hücresi dışarıya atılır.Bu yumurta hücresi spermle buluştuğu anda gebelik oluşur.Yumurta çatlaması hakkında detayları yazımızın devamında görebilirsiniz lakin...

Sayfayı Paylaş