gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

yuvarlak hesap yapın!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

İtirazım var itirazım! Yuvarlama hesabı her şeyde uyguluyorsunuz,öğretmen okulda esnaf dükkanda.E niye resmi kurumlarda yok hıı? Ben 17 BUÇUK yaşındayım,siz onu 18 sayıverin her türlü resmi işe küçük çocukmuşum gibi babamı getirttirmeyin bana yahu itirazım var yahuu asabiyim ben! [​IMG]

ya bi yerinize koyun meleklerim ya,bankaya hesap açtırmaya gidiyorum,ayağımda topuklular elimde çantam içeri giriyorum ve görevliye hesap açtırabilir miyim 18 yaşından küçüğüm dediğimde "hayır anneniz ya da babanız gelmeli" diyor!!! bittiğiniz an bu değil de nedir ah ahhh..

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yasın çok kuçuk degıl aslında ama devlete gore kucuksun derdın ne kızım bu yasta hesaba

yuvarlak hesap yapın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hesap

hesap

Rüyada hesap çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Olumludur.Rüyasinda hesap yaptigini görmek mal ile tabir edilir. Kendisinin bir isten dolayi hesabinin yapildigini gören, eziyete ve mihnete düser. Biriyle hesaplastigini gören, onu bir zahmete sokar. Bir baska rivayete görede: Rüyada ölü için görülen hesap, o ölünün azapta oldugu sekilde yorumlanir. Kendi nefsiyle hesaplastigini gören kimse...
  2. Yuvarlak yataklar

Yuvarlak yataklar

yuvarlak yatak odası yuvarlak yatak odası takımları yataklı takımları modelleri mobilya Yuvarlak yataklar, yuvarlak yatak odaları hepsi birbirinden harika duruyor arkadaşlarım. Gerçi sanki bana kare yada dikdörtgen olması daha iyi olur gibi gelsede. Yinede bunlardan birer tane alıp denemek lazım ne diyorsunuz. YUVARLAR YATAKLAR
  3. Yuvarlak Yataklar

Yuvarlak Yataklar

yuvarlak yataklar yuvarlak yatak ğğğğ ğğğğğ Kim demiş yataklar sadece dikdörtgen olur diye birde bu yuvarlar yataklara bakın bakalım :)
  4. maymunlar kafadan hesap da yapa biliyorlarmış

maymunlar kafadan hesap da yapa biliyorlarmış

maymunlar hakkında ilginç bilgiler maymunlarla ilgili ilginç bilgiler ABD'deki Duke üniversitesinden araştırmacılar, sayıları zihnen karşılaştırabilme yeteneğine sahip oldukları zaten bilinen maymunların, kafadan aritmetik işlemi yapabilme yeteneğine de sahip olduklarını tespit etti. PLoS Biology dergisinde yayınlanan çalışmaya göre, makak türü maymunlar, üzerinde bazı sayılar yazan...
  5. Nurgül Yeşilçay ve sevgilisi hesaba itiraz etti alman usulü ödeme yaptı

Nurgül Yeşilçay ve sevgilisi hesaba itiraz etti alman usulü ödeme yaptı

nurgül yeşilçay sevgilisi tolga karaçelik hesaba itiraz etti fotoları haberleri burada arkadaşlar. Eşi Cem Özer'den boşandıktan sonra, gecelerde yeni aşklarıla görüntülenen Nurgül Yeşilçay, Minik Serçe yani Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can ilede birliktelik yaşamıştı. Aşk trafiği hayli yoğun olan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay yeni sevgilisi ile gecelere aktı, yedi içti eğlendi ve... Nurgül...

Sayfayı Paylaş