gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yuvarlak yüzler için hangi saç biçimi uygun olur?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yuvarlak yüzler için hangi saç biçimi uygun olur? benim yüzüm yuvarlak ve saç modelimi değiştirecem sizce benim yüzüme ne model saç gider

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yuvarlak yüzler için hangi saç biçimi uygun olur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi yüz şekline hangi model saç gider?

Hangi yüz şekline hangi model saç gider?

yandan kahkül modelleri uzun yüzü yuvarlak göstermek hangi yüz şekline hangi saç modeli kahkül yüz şekline yakışır uzun yüze Doğru saç modelini bulduysanız hayatta 1-0 öndesiniz demektir. Size yakışan saç modelini yüz şekliniz belirler. Amacınız yüzünüzü orantılı göstermek olmalı. Yuvarlak yüz Yuvarlak bir yüze sahipseniz saç modelinizin amacı yüzünüzü ince göstermek olmalı. Kahkül kestirmez...
  2. Hangi yüze hangi saç modeli yapılmalı?saç modelleri çeşitleri

Hangi yüze hangi saç modeli yapılmalı?saç modelleri çeşitleri

2on hangi saç 2 on saç modelleri 2 on modeli hangi modeli 2on Saç modelleri Hangi yüze hangi saç modeli yapılmalı? Bunun için önce yüz şekillerini bilmeliyiz. Yedi çeşit yüz şekli vardır. Bir yüzü oluşturan yedi şekil aşağıdaki gibidir. Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize karar vermeliyiz. Saçımız mı ön planda olsun, yoksa yüzümüz mü? İşte yüz şekillerine göre ideal...
  3. Yuvarlak yüze saç modelleri

Yuvarlak yüze saç modelleri

yuvarlak yüz için saç kesimi yuvarlak yüzler için saç modelleri Benim gibi yuvarlak bir yüz hatlarına sahip olan Melek'lerimiz ve saç modelini değiştirmek isteyen üyelerimiz için, yuvarlak yüze yakışan saç modelleri önerilerinde bulunuyorum bu sayfamızda arkadaşlarım :) Asimetrik Kesim Yuvarlak yüz, uzunlu kısalı bir saç modeli ile harika görünebilir. Bir de yan tarafa doğru sabitlenmiş...
  4. Her Yüze Uygun Saç Modelleri Burada....

Her Yüze Uygun Saç Modelleri Burada....

Herkese Yakışan Saç Modelleri Her Yüz Tipine Uygun Saç Tipleri Her saç modeli her yüze yakışmaz elbette. Birkaç tanesi hariç! Aradık, taradık, sorduk soruştuk; genel geçer ve herkese yakışacağını düşündüğümüz 10 saç modelini bir araya getirdik.İşte her yüze yakışabilecek saç modelleri... Her yüze yakışan saç modelleri Güzellik, önce saçlarda başlar. Bakımlı ve şekilli saçlar her...
  5. Hamile Kalabilmek İçin En Uygun Günler Hangileri?

Hamile Kalabilmek İçin En Uygun Günler Hangileri?

hamile kalabilmek için, kolay hamile kalabilmek için, hangi günlerde hamile kalınır Sevgili melekler, düzenli adetleri olan ve ayda bir adet gören kadınlarda yumurtlama çoğunlukla adetin başlamasından 14 gün önce olur. Yani adetleriniz düzenliyse bir daha ki adetinizin başlayacağı günü tahmin edebilirsiniz ve bu günden yaklaşık 14 gün önce yumurtlama olacağını düşünerek yumurtlama gününden...

Sayfayı Paylaş