gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar.Ben sivilce için tedavi gördüm zamanında ve o tedaviden kalma izler kaldı ,kahverengi ve kırmızı renkteler :( birçok krem kullandım ama hiç fayda etmedi izleri geçirmek için.Artık uğraşmayayım dedim ama uğraşmadan da olmuyor insan rahatsız oluyor.En son çare olarak sizlerinde deneyimlerinizi almak istedim.Eminim benimle aynı sorunu yaşayan birçok kişi vardır. [​IMG]

Sizler bu tür sorun yaşayanlar için neler öneriyorsunuz?Birde yağ bezeleri gibi noktalarda oluştu ne yapmam lazım :(

2. geok

geok Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam canım, ben de sivilcelerle başı dertte olan biriyim ve bazen dayanamayıp sıkıyorum ve iz kalıyor tabi. sonra LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO kremini sürüyorum. o ince ince soyuyor yüzü ama gündüz güneş kremi kullanmak gerekiyor ardından. çünkü güneş lekeleri daha da kalıcı hale getirirmiş,öyle demişti doktor. fiyatını bilmiyorum,ablam vermişti bunu bana ve baya da gidiyor. 1-2 hafta elleşmeyince yüzüme bir toparlanma görüyorum lekelerde ama o dediğin yağlardan ve siyah noktalardan kurtulamıyorum :(((

3. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    gzm_elmas teşekkürler canım cevap için.kaç haftadır kullanıyorsun peki,gözle görülen bir değişim oldumu.ben yüzüme pudra vs. gibi kozmetik ürünleri sürmeden dışarı çıkmıyorum aslında belli değil herkes öyle söylüyor ama insan ister istemez etkileniyor :(
    evet siyah noktalardan da bıktım onlar içinde özel tonikler varmış sanırım onları deneyeceğim herkes çok beğeniyor kullanmış birçok arkadaşım.bakalım bende beğenecek miyim.

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bence cildine pudra filan sürmeyi bi kenara bırak ... İster İstemez oluyor bunlar işte... cildini çok temiz tutman lazım yane iyi bi yüz yıkama jeliyle sabh akşam yıkmalısın ve oynamamaya çalış yuzunle bılıyorum çok zor ama ben bole yapınca pırıl pırıl cidim gelıyor yerine bide kil maskesi kullan bi ;)

5. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kil maskesini uygulamıştım siyah noktalara iyi geliyor dendi ama faydasını görmedim.belki devamlı uygulamadığım için olabilir,sen etkisini gördün mü? evet pudrayı bende kullanmak istemiyorum çünkü yüzü daha kötü hale getiriyor.sivilceler çoğalıyor kozmetik ürünleri yüzünden ama insan mecburen kullanıyor :(

EnCey bunu beğendi.
  6. geok

geok Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    5-6 ay kadardır kullanıyorum ama işte sürekli oynadığım için sivilcelerle kremin etkisi olsa da ben yeniden yara yapıyorum ve iz oluyor. hiç oynamadan kullanıldığı takdirde etkili bir sonuç alınabilceğini düşünüyorum çünkü 1er akşam arayla sürdüğümde 1 haftada bende fark yaratıyor,sonra tekrar dön en başa yapıyorum kendi kendime :(

7. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113

Açıkçası tam kullanıyorum sonra bırakıyorum tekrar başlıyorum :D:D faydasını gördüm ben... Çünkü ciltteki ölü deriyi temizliyor ve lekeleri ortadan kaldırıyor... ;) Karar senin tatlım....

Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte oluşan yüz lekeleri

Hamilelikte oluşan yüz lekeleri

hamilelikte oluşan lekeler hamilelikte oluşan cilt lekeleri yüz lekeleri hamilelikte oluşan yüz lekeleri, cilt lekeleri, leke tedavisi hakkında maske bilgileri burada arkadaşlar. Hamilelik süresince, vücudunuz da ve cildiniz de bir çok değişim söz konudu olur. Bunlardan başlıca ve can sıkanı ise cilt üzerinde oluşan lekelerdir Melek'ler. Bu yüz lekeleri kadınların çoğunu rahatsız...
  2. Cilt lekeleri nasıl geçer

Cilt lekeleri nasıl geçer

çil lekeleri nasıl geçer cilt lekeleri nasıl geçer bıyık lekesi gecer ciltteki lekeler yüz cilt lekesi, maskesi, nasıl geçer diye merak edenler işte burada öneriler. Cilt güzelliğinize gölge düşüren cilt lekeleri nasıl geçermiş; buyrun bu yazımızda ki öneriler ile çözüm bulalım Melek'ler. Cilt lekeleri yazın daha sıklıkla ortaya çıkıyor. Güneşin zararlı ışınları en büyük etken olsada...
  3. Yüzümdeki sivilce lekelerinden nasıl kurtulabilirim

Yüzümdeki sivilce lekelerinden nasıl kurtulabilirim

limonlu maske sivilceler için evde maske Sevgili meleklerim, benim sivilce lekeleri için hazırlamış olduğum bir bitkisel kür var bu karışımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Sivilcelere karşı ne yapılabilir diyen melekler bu yazımızı lütfen takip etsinler. SİVİLCE İÇİN YOĞURT LİMON BAL KÜRÜ Hazırlanışı: 3 Kaşık yoğurt 1 çay kaşığı limon 1 tatlı kaşığı bal Kullanımı: Hepsini bir...
  4. yüzdeki güneş yanıkları nasıl geçer

yüzdeki güneş yanıkları nasıl geçer

Güneşten sonra yüzümde özellikle burun ve yanak kısmında çok kızarma oldu nasıl geçer?
  5. Yüz felci nasıl geçer?

Yüz felci nasıl geçer?

yüz felci nedir,yüz felci belirtileri,yüz felci nedenleri,yüz felci tedavisi,yüz felci hakkında bilgiler Yüz felci, yüzde güçsüzlük, seğirme ya da hareketsizliğe neden olan yüz sinirini ilgilendiren bir rahatsızlıktır. Yüzde meydana gelen anormal hareketler ya da felç farklı sebeplerle meydana gelebilir. Buna neden olan sebepler mutlaka araştırılmalıdır. Yüzün her iki tarafında bulunan...

Sayfayı Paylaş