gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yüzden saç boyası lekesi nasıl çıkar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

acil! yüzden saç boyası lekesi nasıl çıkar yardım edin nolurrr :(

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz hazır boyaların içinde bulunan şampuan yada saç kremiyle lekeyi çıkarmanız mümkündür yada sigara külünü herhangi bir yağlı kremle karıştırıp lekeli yeri ovabilirsiniz .

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de ufak pratik bir bilgi vereyim. Boyadan önce saç başlangıç yerinizden yaklaşık 1 parmak kalınlığındaki hatta boydan boya vazelin sürerseniz, deriniz boyanmayacaktır :tik:

BeyazMelek bunu beğendi.
yüzden saç boyası lekesi nasıl çıkar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Boyası Lekesi Nasıl Çıkar ?

Saç Boyası Lekesi Nasıl Çıkar ?

saç boyası nasıl çıkar saç boyası, nedir, lekesi, nasıl çıkar, ne yapmak gerekir, bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. SAÇ BOYASI LEKESİ NASIL ÇIKAR? Biz bayanlar bazen beyazlayan saçlarımız bazende değişiklik yapmak için saçlarımızı boyarız. Bakımlı bayanların vazgeçilmezidir saç boyaları. Maddi nedenlerden dolayı kuaförde saçlarımızı boyatamıyor, kendimiz evde boyuyor...
  2. sandık lekesi nasıl çıkar

sandık lekesi nasıl çıkar

sandik lekesi nasil çikar sandık lekesi nasıl çıkarılır sandık nasıl çıkar temizlenir neden olur sandık lekesi nasıl çıkar konusunda yardımlarınızı bekliyorum kızlar. Hadi bi yardım edin lütfen :)
  3. Pas lekesi nasıl çıkar

Pas lekesi nasıl çıkar

pas nasıl temizlenir pas nasıl çıkar paslanan metaller temizlenir pas lekesi nasıl çıkar, çıkartılır, temizlenir, püf noktaları burada arkadaşlar. Pas lekesi, çıkması zor gibi görünsede, aslında işin püf noktasını bildikten sonra zor olan birşey yoktur diyor ve size inatçı pas lekelerini çıkartmanın püf noktalarını sunuyoruz Melek'ler. Pas Lekesi Nasıl Çıkar ? Pas Pas sadece kumaşlar için...
  4. Oje Lekesi Nasıl Çıkar?

Oje Lekesi Nasıl Çıkar?

oje lekesi, giysiden, halıdan, koltuktan, kurumuş leke, nasıl çıkar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Oje lekesi çıkarılması en zor lekelerden biri gibidir.Am asize vereceğimiz tariflerle bu lekeden kolayca kurtulabileceksiniz.. Giysideki Oje Lekesi Nasıl Çıkar ? Aseton içeren oje çıkarıcısı kullanarak; beyaz ve desensiz kağıt havluyu, bezi veya pamuğu ıslatın (Bu...
  5. Oje lekesi nasıl çıkar?

Oje lekesi nasıl çıkar?

Oje çıkarıcının tırnaklarınızdaki ojeyi çıkardığı düşünüldüğünde, kumaştaki veya giysideki oje lekesi için de işe yarayacağı kuvvetle muhtemel bir durumdur.Ojenin tırnakları güzel göstermesinin yanı sıra doğru kullanıldığında güçlendirici ve koruyucu etkisi de vardır. Rengarenk ojeleri kullanmak her ne kadar keyifli olsa da, ojenin uygulanışı sırasında üzeremizdeki kıyafete, yerdeki halıya ya...

Sayfayı Paylaş