gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Yüzünü Bana Dön

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Yüzünü Bana Dön Yüzünü bana dön bahar…

Bir kez olsun çiçeklerini toplayım. Vazoma koyayım kahvaltı masamda kokunla doyayım gözlerimle dokunayım nazikçe sana soldurmadan avuçlarıma sarayım..

Yüzünü bana dön yağmur…

Islanayım, her hücremde hissedeyim damla damla dokunuşunu... Süzül tepemden aşağıya... Gözyaşlarımı al benden... Akmasın yüreğime. Seninle yağma şansı ver bana yeryüzüne...

Çisil çisil yağ istersen. Dokunuşundaki nemi tadayım…

Yüzünü bana dön Güneş…

Sana bakarken gözlerimi yakma! Sıcaklığını yay tüm soğukluğuma. Yakma istersen; ama ılıt tüm duygularımı. Unutturma bana ben olmayı... Günebakan olayım ve sana döneyim şeklini unuttuğum yüzümü... Esirgeme benden tek bir parça alevini... Işığı hatırlat bana. Çünkü ben, hep karanlıktayım

Yüzünü bana dön kış…

Dondurdun tüm duygularımı. Beyazına sar beni. Üşütme... Tane tane yağ. Çığ olma üzerime, üşüyorum…Karla kaplı tüm vadilerimde ver bana kardelen ruhumu…Güneş'imi özlüyorum…

Yüzünü bana dön rüzgar…

Kırdın bitirdin kanatlarımı. Bir kere de es. Beni bende bırakarak sen sar bu sefer de yaralı güvercin kanadımı... Senin gücün, benden büyük....Bense, daha kırık kanatlarımda bulamıyorum yönümü. Bir kez de sen estir gitmek istediğim yere ve ver bana özgürlüğümü…

Yüzünü bana dön bulut…

Saklama benden günışığını. Kara mavi düşlerimi al üzerimden. Kaplama artık etrafımı. Daha ne kadar saklayacaksın benden yarınlarımı....

Yumuşak ve beyazsın oysa... Al tüm hayallerimi ve semaya okut. Çok mu şey istiyorum?…

Yüzünü bana dön gül…

Dikenine rağmen ne kadar güzelsin... Bir kez koklamama izin ver doya doya. Peygamber kokunu çekeyim içime. Acıtmasın dikenlerin... Güzelliğine canımı acıtmadan bakayım izin ver.

Dikenlerine de razıyım; ama yeter! Çünkü ben hiç koklayamadım seni gönlümce. Hasretlerimi ver bana. Dikenlerin, sana kalsın…

Yüzünü bana dön deniz…

Sana uzaktan bakmaktan yoruldum..Dalgalarınla avutma beni. Bir deniz feneri değil de beni artık bir gemi yap. Okyanusla nefes alayım... Salayım gövdemi engin sularına. Salına salına karaya varayım. Sense taşı artık beni... Yüm yorgunluğumu unutayım…

Yüzünü bana dön hayat…

Ne istediysen verdim senin için. Bende bir ben kaldı.

Verdim kendime ait ne varsa. Ne zaman tutunmaya çalışsam sana, her zerremi unutturdun bana yavaş yavaş...

Şimdi senden hiç istemediğim bir şeyi istiyorum: Geri çevirme artık beni...

Ver artık bana BENDE UNUTTUĞUM BENİ…
    alinti

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Ver artık bana BENDE UNUTTUĞUM BENİ… çok güzel cnm emeğine sağlık...

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Tesekkür ederim canim okuyan gözlerine saglik :)

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Yüzünü bana dön bahar…

Bir kez olsun çiçeklerini toplayım.

ahhh canım ahhh bahar bana yüzünü dönse keşkeeeee!!!
    yne harikasın özlemşm yazılarnı:)

5. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Tesekkür ederim melegim okuyan gözlerine saglik

Yüzünü Bana Dön konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özkan - Dön Bana

Cem Özkan - Dön Bana

Üzülürüm yine Resmini görünce Maziye bakarak Vazgeçemem senden Bir ömür geçse böyle Ardından yalvararak Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni yanına ne olur Dön bana yeniden ne olur Ne olur... Unuturum sandım Zamana bırakınca Seni nasıl sevdiğimi Ama bugün yine Söylüyorum hep aynı Hep aynı şeyi Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni...
  2. Dön desem döner misin bana

Dön desem döner misin bana

Bunca yıl sonra seni görmek ne güzel Bunca yıl sonra seni duymak ne güzel Biraz solgun gördüm üşüyormusun Içeri girmezmisin Biraz yorgun gördüm oturmazmisin Hiç degismemişsin O sıcak evimiz artik buz gibi Dört duvar üstüme geliyor sanki Herşey öylesine anlamsiz bos ki Sensiz gecen bunca yıl sonunda inan ki Son bir kez haykırsam Dön desem döner misin bana Gitme biraz daha kal hasretim...
  3. dön bana yeniden ne olur

dön bana yeniden ne olur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hande Yener Dön Bana Sözleri istiyorum

Hande Yener Dön Bana Sözleri istiyorum

Kızlar aranızda Hande Yener hayranları var ise benim gibi bu sayfaya bekliyorum ve sizden de Hande Yener Dön Bana Sözleri yazmanızı rica ediyorum.
  5. Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada

Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada

Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü Hande Yener Dön Bana şarkısının sözleri Sevgili melekler, eurovision şarkı yarışması öncesi bizi temsil etmesi halk tarafından çok istenen ancak seçilmeyen Hande Yener sonradan eurovision ile ilgili çarpıcı bir yorumda bulunmuştu. Bu konumuzda ise Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü ile karşınızdayız. Buyrun... :) Geceler zor Işığım yok Yalanım yok Seni...

Sayfayı Paylaş