gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Kolaymı Ayrılmak

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bu bir teselli ayrılık değil gelir geçer sanma sakın bu heves değil bir anlık öfke sensizlik değil
    hani senin olmak varya tesadüf değil

Yapma ne olur sensiz vurgunum ah suskunum
    gitme ne olur sana vurgunum ah vurgunum

Kolaymı ayrılmak canıma can olmuşsun
    Aşkımın esiri herşeyim sen olmuşsun
    Kolaymı ayrılmak canıma can olmuşsun
    Aşkımın esiri herşeyim sen olmuşsun

Zafer Peker - Kolaymı Ayrılmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Sor Beni

Zafer Peker - Sor Beni

Bir gün gelir hasretimden için yanarsa Dertle yüklü yosun tutmuş gecelere sor Yanlızlıklar pişmanlıklar seni sararsa Ilgıt ılgıt esen deli rüzgara sor Sor beni ellere sor sor Gecelere sor beni Günlere aylara sor sor Yüreğine sor beni Bir gün gelir anıların hesap sorarsa Gözlerinden akan ilk yaşlara sor Yüreğin alevlenir dolar taşarsa Bağrı yanık boynu bükük türkülere sor
  2. Zafer Peker - Korkutamaz Beni

Zafer Peker - Korkutamaz Beni

Teslim oldum sana umurumda değil Yaz yağmuru kadar kısa sürse bile Her ayrılık keder öncekinden beter Bir hançerde sen vur bana ne fark eder Verdim gitti al bu gönül senin Sevdim gitti günah sevap benim Verdim gitti al yüreğim senin Sevdim gitti doru yanlış benim İnatçı ellerim istiyor seni Sonu yok bilsemde ne fark eder Vedalar hep aynı aynı nasıl...
  3. Zafer Peker - Hasret

Zafer Peker - Hasret

Ben sensiz bir avare kayboldum yangınlarda Toz duman düşer hayalin gözlerime Ben hala eski günlerde sevgiyi ararken Kor alevler yanıp duru yüreğimde Hasret koparıp atıyor bitmez bu kara geceler Hasret dolanıp duruyor bitmez acılar Son bir kere yalvarsam görsem yüzünü yavrum Son bir kere kandırsam sarsam tenini Sor bir kere anlatsam duysam sesini yavrum...
  4. Zafer Peker - Giderim

Zafer Peker - Giderim

sonuna geldim bitti tövbemi bozdum kaçıyorum senden uzaklara kadere kahroldum bir de hasretine çare bulamadım yüreğim karadı derdinden artık kadere kahroldum bir de hasretine çare bulamadım yüreğim karadı derdinden giderim giderim sonuna kadar bu derdini çeker giderim artık ölümü huzur sayar güler geçer yürğim boşver umuda hüzün katan bu detlerimle kendime isyan eder giderim
  5. Zafer Peker - Dayanmıyor Yüreğim

Zafer Peker - Dayanmıyor Yüreğim

Kolaymı sanıyorsun ensizliğe alışmak Hiç tanımadığın birine dokunmak Doyasıya öpmek varken gecelerce seni Başka kollarda çaresizce avunmak Nasıldır bilirmisin sevişirken ağlamak Yatağımda yastığımda bulamamak Bedenimde hergece hissetmek varken seni İsyan edip haykırmak Dayanmıyor yüreğim dayanmıyor Ağlıyorum gözyaşım dinmiyor Bilirmisin depremler beni içden içe yıkıyor Gel korkuyorum canım...

Sayfayı Paylaş