gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Nedense Anlatamadın

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Her zaman aklımda Nasıl kalırsın bilmem En olmadık zamanda
    Rüyamdasın yeniden

Çaresizlik ve de sen
    Hatırlatır herşeyi
    Tam unutmuşum derken
    Alev alır içimi

Nedense anlatamadımben de kendimi
    Belki sen anlamadın sevgimi
    Nasılda bu kadar koptun benden
    Ne yapsan kaçamazsın kendinden

Ayrılık zamanı gelince
    Durduramaz hiç kimse
    Elimden bir şey gelmez
    Dualarım seninle

Zafer Peker - Nedense Anlatamadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Marmara

Zafer Peker - Marmara

Ah güzelim marmara o mavi sularında Defineler gizlidir yakamozlarında Sarmaş dolaş sevgililer uzun kumsallarında Buruktur ayrılanlar hasretlik akşamında Gel gel utanma sıkılma kucakla dalgaları Marmara bu başlatır o en büyük aşkları Muhabbet zamanları taze bahar ayları İçim bir hoş oluyor duyunca martıları Masmavi bir deniz aşık oldum bendeniz İbibikler ötmeden buluşsak ne dersiniz
  2. Zafer Peker - Güllerim Solmadan

Zafer Peker - Güllerim Solmadan

Bana elini ver bana yol göster Yalan değil yakan şu kara geceler Sonumuz olmadan sonra geç olmadan Güllerim solmadan gel bana güle güle gel Al başımdan belayı Al benden ver devayı Ah neyler dertli gönül Sensiz kalmış dünyayı
  3. Zafer Peker - Diyemedim

Zafer Peker - Diyemedim

Gidiyorsun, bilmediğim uzaklara Bakarken ardından, gitme kal diyemedim Ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden Dostlarım sordular o gitti diyemedim Diyemedim, diyemedim, diyemedim, diyemedim Bakarken ardından gitme kal diyemedim Şimdi herşey anlamsız, yarım kaldı aşkımız Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız Seviyorum, seviyorum, seviyorum, diyemedim Gururum engel oldu, gitme kal diyemedim
  4. Zafer Peker - Boşuna Yalvartma

Zafer Peker - Boşuna Yalvartma

Terk edip bıraktın ardına bakmadan Yıkıldım dağıldım ağladım sessizce Günahtır yaptıkların bana bu ceza mı Sonunda yalnız kaldım tanrım bu revamı Yanımda olsan dert etmem kendime Biter bu hasretim aldırmam kimseye Kaybolmaz yeniden canlanır duygular Bir daha denersek seversin beklide Boşuna yalvartma ne olur dön diye Arayı uzatma...
  5. Zafer Peker - Anlamazsın

Zafer Peker - Anlamazsın

Siliyor dünlerimi yine ah Bir başıma bırakıpta beni Duymazlıktan geliyorsun bak Yapamazsın olmaz ama yalnız kalırsın Geri dönemez misin o günlere yanmaz mısın ah Sabahı getirsem yine bıraksam koynuma sarılmaz mısın yar Atsam önüne sevgimi bağlarına basmaz mısın yar Bu kadar kalpsiz olamazsın ama yalnış yoldasın Ne halden anlarsın sen ne sorarsın hainsin Bir boşlukta kalmışsın acımazsın...

Sayfayı Paylaş