gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

zaman uçup gidiyor..

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

kelebekli saat kelebekli duvar saati duvar saatleri Zamanın hızla uçup gittiğini anlatan güzel bir çalışma . Birbirinden farklı, canlı renklerle üretilmiş olan bu saatler, çok hoş bir dekorasyon örneği. Saatin tasarımı Susanne Philippson’ a ait.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    cok gzller :)

bayildim, heleki kelebekleri cok seviom :D

tskler paylasim icin

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

zaman uçup gidiyor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Zaman Geçip Gidiyor

Şebnem Ferah - Zaman Geçip Gidiyor

bilgi sahibi olmadan fikirlerle dolmusuz bir yerlerde bir cift elin tuttugu silahta kursun olmusuz kalem sahibi olmadan kiliclar kusanmisiz yasayip yasatmak dururken hem ölmüs hem katil olmusuz gözlerimiz var ama görmek istemedikce yüreklerimiz var ama hissetmedikce hic islanmadan yüzmek ne kadar mümkünse hic yanmadan atesle ne kadar oynanabilirse icinde yasamak varken teget gecmek dünyaya...
  2. Zaman uçup gidiyor [kelebekli saat]

Zaman uçup gidiyor [kelebekli saat]

kelebekli saat kelebeklı saat kelebekli saatler Zamanın hızla uçup gittiğini anlatan güzel bir çalışma . Birbirinden farklı, canlı renklerle üretilmiş olan bu saatler, çok hoş bir dekorasyon örneği. Saatin tasarımı Susanne Philippson’ a ait.
  3. Gidiyorum :(

Gidiyorum :(

Bilenleriniz vardır babanem ameliyat olcaktı kalbinden işte o gün geldi çattı :( Yarın sabah giriyo ameliyata bende gidicem bu gece saat 2:30 sularında Ankara yolcusuyum... Ankarada olduğum sürece giremem nete Hakkınızı helal edin Kendinize çok ama çok iyi bakın. Dualarınızı eksik etmeyin şimdiden eden etmeyen herkesten Allah razı olsun... Hepinizi öpüyorum kocaman :kiss: Neyse bu gergin...

Sayfayı Paylaş