gebe
  1. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Zamanla erkekler!!!

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında megara tarafından paylaşıldı.

İlk başladığınızda ne kadar da farklıydı oysa her şey. sizi beklemesi bile onun içini kıpır kıpır ediyordu.ilk elele tutuştuğu anı hatırlıyor mu herkes.ne kadar da heyecanlıydık karşılıklı olarak.sarılmak için uydurduğu bahaneler, yanınızda heyecandan saçmalaması, elinizi tutmak için okşuyormuş gibi yapıp sizin onayınızı alması.nekadar güzeldi tüm bunlar değil mi?göz göze gelişler hele ah insanın kalbini nasıl yerinden alacak gibi yapıyordu.peki şimdi? bir ve üstü yıldan fazla berabersiniz diyelim ki.sevdiğiniz adam hala aynı mı? tamam kabul ediyorum onlar ilk heyecanlar ve her şeyin bir zamanı var fakat ölmeye mahkum olan bir şeylerde kayıp gidiyor ellerimizden o heyecanlarla beraber.yanyana yürürken eskisi gibi sarılıyormu size sevdiğiniz insan ya da millet ne der sarmaş dolaş gezilir mi diye mi düşünüyor artık?hadi hepsini geçtim eyvallah dedim. peki yolda yürürken hala elinizi tutuyor mu?(bence nolursa olsun tutmalı tutulmalı).yoksa artık gerek görmüyor mu ilk başlarda bahane bulup tutmak istediği ellerinizi tutmaya? bahanesi ne peki?soğuktan ellerini cebinden çıkarmaya mı üşeniyor yoksa artık bir şeyleri beraber aştığınızı bunların önemli olmadığını mı düşünüyor yoksa sevgisi alışkanlığa dönüştü bunu farkında bile olmuyor mu? melekler ne sizce cevap yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum

Son düzenleme: 26 Aralık 2010
  2. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ah ah.......

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    hiçte aynı deill çokkkkk deişiyolar bilmem başkasınınkni ama benmki çok farklı oldu

4. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benimde öle oldu ama duruma göre değiştiğide oluyo ya hala çözemedim yani:D

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bence aslında değişen ne erkek ne bizlerr değişen ilişkinizin boyutu evet başta ilk heyecan var çünkü tanımadıgınız biri var karşınızda sürekli onun sevdiklerini ögrenmek istiyoruzz...ama sonra ilişki boyutu 2 yada 3 yıl oldu muu artıkk ilişki rayına giriyor sen onun o senin herşeyini ögrenmiş oluyor bu alışkanlık değill buu birbirinizi yeteri kadar tanıdıgınızı gösteriyor...mesela benim uzun bir ilişkim var ve ne zaman onu görsem hala içim kıpır kıpır olurr onu az 1 gün görmeyim deli olurum he bu karşılıklı bir şey başta herşey toz pembe oldugu için düşünemeyip yolun ortasında binlerce kişi arasında el ele tutuşmalarımız oldu ama sonra ilişki boyutu aslında biz ciddi oldukca bunlar geride kaldı artık karşındaki yaa olmaz böle onca insanın yanında el ele gezemeyiz bunda kötü birşey yok kiii herşey aynıı oysa tek fark sevgilin artık senle ciddi adın cıkmasın istiyor asıl önemlisi sen artık onun için evlenecegi kız oluyorsun....
    benim sevdiğim adam da bende aynıyız değişen tek şey ilişkimizin boyutu oldu....
    umarım demek istediğimi anlatabildim...
    ve sana tavsiyem biraz daha olgun düşün....

6. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım doğru söylüyosun ben genel olarak düşünceleri merak ettim aslında.illaki değişiyor ilişkinin boyutu.yani şimdi kaç tane evli çift sevgililere kıyasla elele dolaşıyor.ben sanırım olaya nasıl yaklaşmam gerektiğini kestiremedim.sende çok haklısın farklı bir açıdan bakmamı sağladın canım çok sağol.

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    İnş benimki değişmez şimdi nişanlıyım elimi asla bırakmaz :D

Zamanla erkekler!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek ne zaman ölür

erkek ne zaman ölür

Şu Ölümlü Dünya! Erkek karısını yanağından öpmek ister... Kadın yüzüne botoks yaptırmıştır... O yüzden yanakları elma gibi durmaktadır... Erkek dudağını karısının yanağına değdirince cildin altında kalan botoks zararlısı, gördüğü baskı ile yüzün diğer yerlerine dağılır... Kadının alnında bombe yapar.. İşte erkek o zaman ölür... Erkek maç seyretmek ister... Karısı bu tercihine bir süre...
  2. Evlendiğiniz erkeği zaman zaman anlayamadığınızı mı düşünüyorsunuz?

Evlendiğiniz erkeği zaman zaman anlayamadığınızı mı düşünüyorsunuz?

Evlendiğiniz erkeği zaman zaman anlayamadığınızı mı düşünüyorsunuz? "Bunu yaparken ne düşünüyor?" diye merak mı ediyorsunuz? İşte size ipuçları... Ona hediye olarak ne almalı? İçinde sizin en sevdiği fotoğrafınız olan bir çerçeve. Futbol ya da tuttuğu takımla ilgili herhangi bir şey. Uzaktan kumandası olan herhangi bir elektrikli alet. Eski fotoğraflarını koyabileceği büyük...
  3. Erkekler ne zaman aglar??

Erkekler ne zaman aglar??

Erkekler özgürlükleri kisitlandiginda susmak zorunda kaldiklarinda avazi ciktigi kadar bagiramadiklarinda hayatini yönetenin kendisi degilde baskasi oldugunu anladiklarinda kisacasi erkekler hayatlarinin her evresinde aglarlar ama AGLAMAZLAR cünkü erkekler gülerken de agliyorlardir aslinda... hmm sizcede öyle mi arkadaslar????
  4. Erkek ailesine zaman ayıramıyorsa...

Erkek ailesine zaman ayıramıyorsa...

Eğer eşiniz size ve çocuğuna zaman ayıramıyorsa ve buda sizi çok üzüyorsa onu farklı yollarla ilgili bir eş ve baba haline dönüştürebilirsiniz nasılmı? Evli olmalarına rağmen pek çok ev hanımı çocuklarını tek başına yetiştiriyor. Çünkü erkek, para kazanarak evi geçindirmekle tüm görevlerini fazlasıyla yerine getirdiğini düşünüyor. Siz de eşinizin ilgisizliğinden yakınıyorsanız üzülmeyin,...
  5. Erkekler Ne zaman mı Aldatmaz?

Erkekler Ne zaman mı Aldatmaz?

Erkekler Ne Zaman Aldatmaz mı diyorsunuz valla bana kalırsa sürekli aldatırlar ama istatistiklere göre... Erkekler ne zaman aldatmaz…. Bunun cevabını bulabilmiş bir kadın varsa…onunla tanışmak isterim…! Hatta bunun cevabını bilen bir erkek bile yok bence…! Binlerce defa konuştuk bu konuyu, defalarca ahkam kestik… bir sonuca ulaşabildik mi? Hayır hiç sanmıyorum… Şimdi bu yazı bu konuda...

Sayfayı Paylaş