gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Zarif ve şık gelin çiçekleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Elinde bir demet gelin çiçeği olmayan bir gelin düşünemiyorum.Elbette tercihini bu şekilde kullanmayan gelin adaylarıda var ama bana göre gelinlere çiçek çok yakışıyor.Tercihe göre sade yada istediğiniz şekilde tüllerle yada taşlarla süsletebileceğiniz gelin buketi örneklerini sizlerle paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emegine saglik cnm gercekten güzeller bende ciceksiz gelin olmaz diyenlerdenim tabi bu benim kendi düsüncem

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1-2 çiçekli isterim sade tül bembeyaz hoş olur yaaa olması gerekiyo zaten cicek :)

5. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

çiçeksiz gelin olmaz yani hiç görmedim ben düğünden sonrada vitrine felan koy süsleme içinn:)

Zarif ve şık gelin çiçekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zarif ve şık bolero modelleri

zarif ve şık bolero modelleri

gelinlik boleroları en şık bolero modelleri şık bolero modelleri gelinlik üstü
  2. şık ve zarif tesettür giyim

şık ve zarif tesettür giyim

şık tesettür giyim en şık tesettür giyim kapalı kıyafetler kapalı kıyafetler hepsi birbirindne şık ve zarif tesettür giyimler.çok beğeneceksiniz...
  3. Şık ve zarif inci takılar..

Şık ve zarif inci takılar..

İnci takmayıo severmisiniz bayanlar? genelde her bayanın sever diye düşünüyorum inci takılar daha önceleri beyaz renkte oluyordu şimdi iste farklı renkleriyle giydiğiniz kıyafetin rengine göre konbine edip takabilirsiniz işte farklı renkleri ve modelleriyle inci takılar.....
  4. 2011 şık ve zarif ayakkabılar

2011 şık ve zarif ayakkabılar

2011 yazına şık topuklu sandeletlerle girmeye ne dersiniz hanımlar. Ayakkabıya önem veren hanımlar için şık ve zarif gösterişli ciciler (:
  5. Zarif Gelin Çiçeği Modelleri 2012

Zarif Gelin Çiçeği Modelleri 2012

gelin çiçeği modelleri gelin çiçekleri gelin çiçeği modelleri 2012 Gelinliğin olmazsa olmazı gelin çiçekleri, özellikle bu işin ustası ellerde birer harika haline gelebiliyor melekler :) Çiçekçiler tarafından yapılan gelin çiçekleri, bu işi meslek haline getirip, üzerinde çok fazla çalışan insanların elinde enteresan çiçeklerle gözalıcı hale gelebiliyor. Ülkemizde genelde kalıplaşmış...

Sayfayı Paylaş