gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Zayıflamak İsteyen Melişlerime 9 Diyet Önerisi

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1 - Bir şey yediğiniz sırada eğer sizi kimse görmüyorsa, o yediğiniz şeyin kalorisi sayılmaz.
    2 - Bir çukolatanın yanında bir bardak soda içiyorsunuz... yine karlısınız,
    çünkü çukolatadaki kaloriler soda tarafından tamamen elimine edilir.

3 - Biriyle birlikte yemek yiyorsanız, eğer siz ondan az yemişseniz sizin
    kaloriler ona yazılacağından siz hiç kalori almış sayılmazsınız.

4 - Sıcak içeceklerden cappucino, kakao ve çikolata gibi yiyeceklerde bulunan kafein bu yiyeceklerdeki kaloriyi tamamen yok eder.

5 - Popcorn, Alaska, Frigo gibi "sinema" bağlantılı yiyecekler de kaloriden
    sayılmaz, çünkü bunlar eğlence dünyasının parçasıdırlar, vücut depomuzun değil.

6 - Kurabiye, bisküvi, kek türü yiyecekleri ne kadar çok parçalara bölerek
    yerseniz kalorileri giderek bir o nispette azalır.

7 - Çatal bıçakların üzerinde kalmış olup da yaladıklarınız asla kaloriden
    sayılmaz ( Örnek: sandviç hazırlarken bıçağı daldırdığınız fıstık ezmesi,
    veya krepin üzerine yayacağınız çikolata sosu )

8 - Aynı renkten yiyecekler bir arada alınırsa, daha düşük kalorili olanın
    miktarında kalori alınmış olur. (Örnek: Ispanak ve fıstık, mantar ve
    beyaz çikolata).. ah bu arada tabii ki çikolata dünya çapında bir renktir
    ve diğer bütün renklerle uyum sağlayabilmektedir...

9 - Donmuş yiyeceklerin hiç birinde hiç kalori yoktur, çünkü kalorinin ısıyla
    ilgili olduğunu herkes bilir, ve bunlar soğukta asla barınamazlar.
    Dondurmalar bu durumun en iyi örneğidir.
    Ve ..... son olarak zayıflamada en etkili çare: Siz asıl etrafınızdakileri
    şişmanlatmaya bakın, ya da arkadaşlarınızı sizden daha kilolu olanlardan seçin, böylece mutlaka olduğunuzdan daha zayıf görüneceksiniz ...

Zayıflamak İsteyen Melişlerime 9 Diyet Önerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimimiz zayıflamak için diyet yaparken işte kilo almak isteyenlerin diyeti

Kimimiz zayıflamak için diyet yaparken işte kilo almak isteyenlerin diyeti

yatarken yoğurt yemek bal kilo kilo almak için bal ve diyet yaparken almak Pazartesi Sabah: Dört kesme şekerli çay, iki yemek kaşığı bal, 5-6 adet zeytin, bir yumurta, bir yemek kaşığı tereyağı, bir adet domates veya portakal, iki dilim ekmek. Öğle: Bir porsiyon koyun kapama, bir porsiyon pilav, bir kase komposto, bir tabak salata, iki dilim ekmek. Ara öğün: Bir su bardağı meyve suyu, bir adet...
  2. 9 Farklı Makyaj Önerisi

9 Farklı Makyaj Önerisi

pembe tonlarında makyaj şeftali tonu makyaj siyah far siyah tonlarda göz altı parlatıcısı 1. seksi masumiyet ışıltılı (rengini kıyafetinize göre seçebilirsiniz) farınızı göz kapaklarınıza yayın. aynı farı alt kirpiklerinizin dibine de sürün. pamuklu çubuklarla biraz yayabilirsiniz. kirpiklere siyah maskara, yanaklara şeftali tonu allık, dudaklara pembe ruj sürün. 2. egzotik fondöten...
  3. zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

melekler ben geçen yıl zayıflamaya karar verdim ve tam tamına 6 kilo verdim 1.5 2 ay kadar süre zarfında neler yaptığımı sizlere söylemek istedim belki zayıflamak isteyenelrinz olursa faydam olabilir diye beşi biryerde çayı kullandım (funda yaprağı,biberiye,mate yaprağı,yeşil çay,kekik bunlardan oluşuyor çayımız ) bu çayı düzenli olarak bir günde üç bardak tükettim. çayın haricinde çok fazla...
  4. dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

dukan diyeti ve egzersizle zayıflama günlüğü..zayıflamak isteyen bana katılsın :)

merhaba arkadaşlar 28 nisana kadar acilen zayıflaması gereken bir anneyim.. doğumdan sonra aldığım kiloları vermeye çalışıyorum bi ara çok güzel vermeye başladım 69 kilodan 63 e kadar düştüm fakat motivasyonum düştü tekrar 68 kiloya çıktım nette gezinirken burayı buldum ne yapsam diye düşünürken konuları gördüm... neyse lafı uzatmadan sadede geliyim boyun 1.60 ve kilom 68 2 ay içinde de vermek...
  5. İşte Zayıflamak İsteyen Meleklerimize Taş Devri Diyeti....

İşte Zayıflamak İsteyen Meleklerimize Taş Devri Diyeti....

Taş Devri Diyeti Nasıl Yapılır Taş Devri Diyeti Nedir İşte merak eden hanımlar için taş devri diyetinin felsefesi ve diyet ayrıntıları prof dr Ahmet Aydın tarafından kaleme alınmış...Bakalım diyetin ayrıntılarında neler var....Zayıflamak isteyen hanımlar işte taş devri diyeti.. Güncel Taş Devri Diyeti (Sağlıklı Yaşamanın Temel İlkeleri) Yazan: Prof. Dr. Ahmet Aydın Taş Devri...

Sayfayı Paylaş