Zayıflamak istiyorum ama olmuyor dayanamıyorum diyip zayıflamak isteyenler buraya

Kepekli tost söyle tabi ablacım en güzeli:)

Gerçi bende aynı şığıdık gibi düşünüp malzeme almadım ofise.
Pazartesi alacağım ve düzenli yemeye başlıyacağım inşallah.

bende aynı nedenle almadım niersimmm.

imza oldu şıpıdıkım çok teşekkür ederim.

şıpıdıkım kepekli tost söyledim geldi şimdi imzamı yapıştırdım bakalım nasıl olacak.

ohh afiyet olsun canım.

Ben kilomu biliyorsunuz pazartesi söyliyeceğim.Ama sizden aşağı değilimdir:)
Olsun birlikde zayıflıcaz inşallah.Ben birde mümkün olursa foto paylaşalım derim.
Öncesi sonrası gibi moral olur:)

süper fikir bence niersciğim.
akşam eve gidince hemen resim çekilicem.
bir ay sonra yine aynı kıyafetlerle çekinirim aradaki farka bakarız.
hepimiz bu resim olayını yapalım bencede :D:D

Bir su bardağına 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı çiçek balı (çam balı olmasın) bardağı doldurana kadar ılık su. Sabah kalktığımda aç karnına ve gece yatmadan önce içiyordum. Tadı da sandığınız gibi kötü değil.

Alıntıdır.

Hanımlar burdaki yazıları okuyunca dikkatimi çekti.Diyete yardımcı memnun olan kişi sayısı fazla ben bunuda denemeyi düşünüyorum.
Elma sirkesinin yağ yakımında etkili olduğunu zaten biliyordum.Bu tarz şeyleri pek düzenli yapamam ama elimden geleni yapacağım.
Malzemeleri hafta sonu tamamlamayı düşünüyorum.

bEN okadar ekşi falan yiyip içince midem çok kötü oluyo canım. zamanında denemiştim ama şimdi yapabileceğimi hiç sanmıyorum.

bende aynı nedenle almadım niersimmm.

imza oldu şıpıdıkım çok teşekkür ederim.

Rica ederim huzurcuğum. pazartesi tam teşkilat işe geliriz :)

Benim uygulamayı düşündüğüm listem bu.

08:30 09:00 Sınırsız domates salatalık,2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir,(yada bir haşlanmış yumurta)5 adet zeytin,bir dilim kepek ekmeği

10:30 Bir porsiyon meyve.

12:30 13:30 6 kaşık sebze yemeği,yoğurt veya çorba salata

15:30 bir porsiyon meyve

16:30 bir porsiyon meyve

19:30 20:00 Bir kase çorba

Ben akşam eve geç gittiğim ve geç yediğim için çorba ile sınırladım.Normalde İki köfte büyüklüğünde zıgara et yada sebze yemeği bol salata vardı.
Bazı akşamlar sadece sebze yemeğide yiyebilirim.Ben tek tip beslenmeden hoşlanmıyorum.O yüzden yada kısmının olması benim için bir avantaj.
Ben bu şekilde kilo vermiştim,uzun süre önce.Peynir tüketmediğim için yumurtayı tercih ediyorum.Bir gün tek şekerli çay içerken diğer gün light süt tercih ediyorum kahvaltıda.Onun dışında 2 litre en az su.Yeşilçay olabilir ama uzun zamandır içmedim alışma dönemim uzun sürebilir.İşde böyle.

He bu arada genelde haftada iki gün detoks uygulamayı düşünüyorum.
Ama peş peşe değil o dayanıklığımı azaltıyor.Bir gün arayla olabilir.
Elma detoksu yapacağım,işde böyle benden bu kadar.Elma detoksununda faydasını görmüştüm ama uzun süre dayanılcak gibi olmuyor.
Ama en azından ilk bir ay haftada iki gün uyguluyacağım inşallah.

Benim uygulamayı düşündüğüm listem bu.

08:30 09:00 Sınırsız domates salatalık,2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir,(yada bir haşlanmış yumurta)5 adet zeytin,bir dilim kepek ekmeği

10:30 Bir porsiyon meyve.

12:30 13:30 6 kaşık sebze yemeği,yoğurt veya çorba salata

15:30 bir porsiyon meyve

16:30 bir porsiyon meyve

19:30 20:00 Bir kase çorba

Ben akşam eve geç gittiğim ve geç yediğim için çorba ile sınırladım.Normalde İki köfte büyüklüğünde zıgara et yada sebze yemeği bol salata vardı.
Bazı akşamlar sadece sebze yemeğide yiyebilirim.Ben tek tip beslenmeden hoşlanmıyorum.O yüzden yada kısmının olması benim için bir avantaj.
Ben bu şekilde kilo vermiştim,uzun süre önce.Peynir tüketmediğim için yumurtayı tercih ediyorum.Bir gün tek şekerli çay içerken diğer gün light süt tercih ediyorum kahvaltıda.Onun dışında 2 litre en az su.Yeşilçay olabilir ama uzun zamandır içmedim alışma dönemim uzun sürebilir.İşde böyle.

He bu arada genelde haftada iki gün detoks uygulamayı düşünüyorum.
Ama peş peşe değil o dayanıklığımı azaltıyor.Bir gün arayla olabilir.
Elma detoksu yapacağım,işde böyle benden bu kadar.Elma detoksununda faydasını görmüştüm ama uzun süre dayanılcak gibi olmuyor.
Ama en azından ilk bir ay haftada iki gün uyguluyacağım inşallah.

bozmadan buna yine uyarsan başarılı olursun kesin canım.

süper fikir bence niersciğim.
akşam eve gidince hemen resim çekilicem.
bir ay sonra yine aynı kıyafetlerle çekinirim aradaki farka bakarız.
hepimiz bu resim olayını yapalım bencede :D:D

bEN okadar ekşi falan yiyip içince midem çok kötü oluyo canım. zamanında denemiştim ama şimdi yapabileceğimi hiç sanmıyorum.

Diyet listesini açamadım şıpıdıkcım.

Eğer midene dokunuyorsa hiç deneme bende sorun yaratmıyacağını düşünüyorum ama ilk kez denicem tabi.
Tamam bende resmimi çeker,aynı kıyafetle bir ay sonra yeniden eklerim:)

bozmadan buna yine uyarsan başarılı olursun kesin canım.

Eşim akşam konusunda destekçi canım.
Sadece çorba da yeter diyor.Yada tek çeşit yemek.
Onunda göbişi önden önden gidiyor ve kilodan hiç hoşlanmıyor.

Hafta içi onu uygulamada hiç sorun yaşamam.
Önemli olan akşamları.Ondada eşime söyliyeceğim beni durdursun:)

Birde ben şöyle düşündüm.Haftada bir gün bizim tatil günümüz olsun.
Ödülde olabilir.O gün saatler şaşabilir,abartıya kaçmadan istenilen yenilebilir.
Su yine tabi ihmal edilmeden ve akşam saati çok geçe alınmadan.
Böylece hafta içinde ödül gününü düşünüp kaçamak yapmayız.Kaçamak yaptık diyelim ödül günümüz o hafta olmasın.

İlk bir ay spor çok yapmayı düşünümüyorum.Çünkü direk kasa çevirmesin.
Tartıda biraz oynama görüp hevese gelelim.Ama sonraki ayda sporda yapmalıyız bence.

Geri