gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu ? Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormuş öyle mi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Zaza Ölecek mi adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar vadisinin gecmisine indik

Kurtlar vadisinin gecmisine indik

nazımım benim ödevlerimide yap, ben incimle evcilik oynıycam iskender ağlar hoca : ne oldu iskender... İskender : Polatım kalemimi kırdı hoca : neden kırdın evladım... Polat : sonunu düşünen kahraman olamaz hocam İskender:Nazımım bizim matematikçi bana taktı.Suikast için hazırlıklara başla. Nazım:Efendim geçen seferde ben patlattım hocanın dibinde balonu disipline gittim.Bu sefer benim...
  2. Kurtlar Vadisinde Büyük Değişiklikler

Kurtlar Vadisinde Büyük Değişiklikler

kurtlar vadisi, yeni sezon, başka bir kanalda, ömer baba, ayrıldı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kurtlar vadisi yeni sezona büyük değişikliklerle girecek.Öncelikli olarak dizinin Ömer babası Emin Olcay artık dizide rol almayacak.Olcay NTV'ye yaptığı açıklamada, 8 yıldır Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı karakterin üzerine yapışmasından duyduğu rahatsızlığı...
  3. Kurtlar Vadisine hırsız şoku

Kurtlar Vadisine hırsız şoku

kurtlar vadisi dizi çekimleri kamera arkası çekimleri hırsız şoku haberleri resimleri burada arkadaşlar. Ekranların fenomeni olan Kurtlar Vadisi dizisi çekim esnasında hırsız şoku ile sarsıldı Melek'lerim. Kurtlar Vadisi çekimleri sırasında, dizi seti arabasına hırsız girdi ve bir adet sırt çantasını aldığıu gibi kaçtı. Çantanın içersinde Kurtlar Vadisi kamera arkası nda da kendileri hayretle...
  4. kurtlar vadisi zaza sözleri

kurtlar vadisi zaza sözleri

kurtlar vadisi zaza sözleri var mı siteniz de ya da bilen var mı aranızda varsa paylaşın yaa :)
  5. Kurtlar Vadisi Zaza Geyikleri

Kurtlar Vadisi Zaza Geyikleri

kurtlar vadisi zaza geyikleri kurtlar vadisi zaza sözleri Kurtlar Vadisi Zaza Replikleri Kaç yıldır ekranları parsellediğini hatırlayamadığım Kurtlar Vadisinin enteresan karakterlerinden biri olan Zaza'nın replikleri çok meşhur melekler :D:D Birbirinden komik bu replikler internette hayli popoüler. Bakın Zaza neler söylemiş :tik: Beni Sevimisen Memati Ben İnsan Sevmim Bu degil,buda...

Sayfayı Paylaş