gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zengin Olacak mısınız?

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Gelecekte yaşamınızı zengin biri olarak mı devam ettireceksiniz? Test edin öğrenin!

1) Para sizin için çok önemli midir?

• Evet
    • Hayır

2) Para için birçok şeyden vazgeçer misiniz?

• Evet
    • Hayır

3) Aşk konusunda cesur adımlar atabilir misiniz? Sizin için hoşlandığınız kişilerle temasa geçmek kolay mıdır?

• Evet
    • Hayır

4) İş ve okul dışında yıllardır uğraştığınız hobileriniz var mı?

• Evet
    • Hayır

5) Yaşamınız boyunca kimseden size daha fazla sorumluluk vermesini istediniz mi?

• Evet
    • Hayır

6) Çoğunlukla “ bana lükslerimi getirin gereksinimlerim olmadan da yaşarım” mı dersiniz?

• Evet
    • Hayır

7) Yapmak istediğiniz işler riskli olsa da bu riskleri göze alır mısınız?

• Evet
    • Hayır

8) Birikim yapmayı sever misiniz?

• Evet
    • Hayır

9) Gelecekle ilgili somut planlar yapar mısınız?

• Evet
    • Hayır

10) Duygularınızdan çok mantığınızın sesini mi dinlersiniz?

• Evet
    • Hayır
    CEVAPLARINIZI KONTORL EDİN!
    “evet”ler çoğunluktaysa: Siz geleceğin zengin listelerinde yer alacak birisiniz. Risk alıyorsunuz, duygularınızdan çok mantığınızı dinliyorsunuz ve gelecekle ilgili somut planlarınız var yani aklınıza bir gün çok zengin olmayı koymuşsunuz. Eğer böyle devam ederseniz gelecekte kendinizi istediğiniz yerde görebilirsiniz ama dikkat edin de para size yalnızlığı getirmesin!

“hayır”lar çoğunluktaysa: Siz ne yazık ki zenginler listesinde değilsiniz. Para sizin hayatınızın olmazsa olmazı değil bu nedenle de günü yaşamayı tercih ediyorsunuz. Kendinize biraz daha güvenmenizde, duygularınızdan çok mantığınızı ön planda tutmanızda ve günlük yaşamamanızda fayda var çünkü bir gün beş parasız kalabilirsiniz.

Zengin Olacak mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zengin

zengin

Paralı kimse görmek hayra delalet eden şeyler de görülürse ticarette para kazanmaya, hayra delalet eden şeyler görünmes ise iflas etmeye, Kişinin kendisine 'paralı adam' dendiğini görmesi, salih biri ise sermayesiz kar ve kazanç elde etmesine, fasık birii ise sözüne güvenilmez biri olduğuna; Zengin biri olduğunu görmek yoksulluğa, kanaat sahibi olmaya delalet eder.Rüyada zengin birini görmek...
  2. Asrın sapığı zengin olacak

Asrın sapığı zengin olacak

Asrın sapığı zengin olacak Öz kızına 24 yıl tecavüz eden Avusturyalı sapık baba, yaşadıklarını en çok parayı veren medya kuruluşuna satmak istiyor. Avusturya'da evinin bodrumuna yaptırdığı özel hücreye kapattığı kızına 24 yıl boyunca tecavüz edip ondan yedi çocuk yapan Josef Fritzl, avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Dünya basını tarafından "asrın sapığı" ilan edilen...
  3. Küs Olacak Mısın Yine

Küs Olacak Mısın Yine

Küs olacak mısın yine sessiz sedasız olacak mısın? beni unutacak mısın" oldu son sorusu... Onu ömrümün sonuna kadar unutmayacağım. Yüreğimde bıraktığı sızı hala ilk günkü sıcaklığını koruyor. Yıprandım, parçalandım ama verdiğim sözü tuttum; unutmadım... Yeni bi aşka yelken de açmadım. Sığınacak bi liman da aramadım kendime. Mavi sevdamı hırçın dalgalardan koruyacak bi adam aramadım...
  4. 2013'te Kpss olacak mı?

2013'te Kpss olacak mı?

Bu konu; 2013 KPSS yapılacak mı hakkında bilgi vermektedir Memur atamalarının geçiş bileti olan KPSS ile ilgili her yıl yeni bir asparagas haberle karşılaşırız. Özellikle atanamayan öğretmenlerin sürekli kamuoyu gündemine getirdiği KPSS'nin 2013 yılında yapılmayacağına dair söylentiler çıktı. 2013 KPSS ile ilgili yetkili ağızın açıklamasını sizlere sunuyoruz: Milli Eğitim Bakanı Dinçer,...
  5. Zengin aile çocukları daha mı zeki?

Zengin aile çocukları daha mı zeki?

Amerika'da yapılan bir araştırma ilginç bir gerçeği ortaya koydu. Varlıklı ailelerinin çocuklarının beyin yüzeylerinin daha geniş olduğu ifade edildi. Yani ekonomik durumu iyi olmayan çocukların beyin yüzey alanı daha küçükmüş. Amerika Birleşik Devleri (ABD)'de 1099 çocuk ve ailesi üzerinde yapılan araştırmaya göre fakir çocukları diğer çocuklara göre daha az beyin yüzey alanına sahip....

Sayfayı Paylaş