gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Allı Turnam

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Allı turnam ne gezersin havada Allı turnam ne gezersin havada Kanadın kırıldı kolum
    Gülüm gülüm kırıldı kolum
    Tutmuyor elim turnalar hey
    Ay gülüm gülüm kırıldı kolum

Eğer bizi sualeden olursa
    Eğer bizi sualeden olursa
    Şeker söyle kaymak söyle bal söyle

Baharı hissedemediğim
    Kaygımı salamadığım dünyam
    Yorgun sözleri süzüp elime
    Taş atıp vurduğum sokaklar elveda
    Yamaçlarında yuzuduğum seyhanım
    Kavgasında büyüdüğüm mahallem elveda
    Okey taşlarının tavla zarlarının
    Müzik fonu oluşturduğu her insan
    Gözlerimi yaşartan şerefsiz
    Ve dudaklarımda dans ettiğim sevgilim elveda
    Büstünü parçalayıp insanlığın
    Samimi gülüşleri savurdan dudak
    Ve yol geçen hanına dönüşen
    Bu sanat bu edebiyat elveda
    Güneş yakalanacaksa eğer
    Sana söz veriyorum
    Kopartıp her bir işinin
    Her bir rengini sunacağım sana
    Ve şuna inanki sevgilim şuna inan
    Diyeceğim merhaba

Şeker söyle kaymak söyle bal söyle

Zerrin Özer - Allı Turnam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Yalan

Zerrin Özer - Yalan

Ağlıyorum ben sensiz köşelerde Ağlıyorum ben sensiz anılarda Soruyorum dostlara neden böyleyim Ben bu muyum sevgilim düştüm bu hale Ben bu muyum sevgilim düştüm bu hale Yalan, yalan beni düşündüğün yalan Yalan, yalan beni aradığın yalan Yalan, yalan beni sevdiğin yalan Yalan, yalan gözyaşlarında yalan Duyuyorum ben rüzgarda sesini Duyuyorum ben yağmurda ismini Seninle olunca...
  2. Zerrin Özer - O Yaz

Zerrin Özer - O Yaz

Ne güzel geçmişti bütün bir yaz Başımda kavak yelleri esen o yaş Bense hanımeli kadar beyaz Çalmıştınız kalbimi bilmeden biraz Nasılda koşuşurduk bahçelerde Şarkı söylerdik mehtaplı gecelerde Sen bana ben sana komşu evlerde Kök sarmaşıklar gibi sarıldık o yaz Eline değerdi safça elim seninse arardı beni gözlerin Öpüşürken korkusu birşeylerin Sevgimize ilk hüznü getirdi biraz Çocuk kalbimize...
  3. Zerrin Özer - Gönül

Zerrin Özer - Gönül

Nedir bu çektiğim senden Gönül derdin hiç bitmiyor Yediğin darbelere bak Bu da mı sana yetmiyor... Gönül Her çiçekten bal alırsın Her gördüğünle kalırsın Sen kendini ne sanırsın Belki bir gün uslanırsın... Gönül Uslan artık deli gönül Bak gelip geçiyor ömür Uslan artık deli divane gönül Dünya sana kalır sanma Geleciği dünden sorma Her gün gördüğün rüyayı Aldanıp da hayra...
  4. Zerrin Özer - Ayrılmalıyız

Zerrin Özer - Ayrılmalıyız

gel gitme desem kal gitme desem gel zerrin özer kal etme hiç faydası yok bu konuşmanın Bu son bulusmamız Bu son görüsmemiz Kim bilir bir daha karsılasmayız Belkide birdaha görüsemeyiz Ayrılmalıyız ayrılmalıyız Kim bilir bir daha karsılasmayız Belkide birdaha görüsemeyiz Ayrılmalıyız ayrılmalıyız Bir gülü sevdim bir seni sevdim Bir mevsimlikmiş senle askımız Gel etme desem kal gitme desem Hiç...
  5. Zerrin Özer Hastaneye Kaldırıldı!

Zerrin Özer Hastaneye Kaldırıldı!

zerrin özer zerrin özer haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Son dakikla aldığımız haberlere göre melekler, Zerrin Özer hastaneye kaldırılmış. Daha önce 18 Kasım'da yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırılıan ünlü sanatçı Zerrin Özer aynı şikayetle dün gece tekrar hastaneye kaldırıldı. Ayrıntılara geçiyoruz.. Yüksek tansiyon şikayetiyle Muğla'nın Bodrum ilçesinde...

Sayfayı Paylaş