gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Zincir

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0216 448 12 20 Yer : Kadıköy

Adres : Kadife Sokak No:20, Kadıköy

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Geçmiyor

Park : YOK

Dekorasyonunu oluşturan zincirlerden ismini oalan Zincir Bar, Kadıköy`ün rock barlarından biri. Her gün 15.30-01.00 saatleri arasında açık olan barın ilk katı dans etmek , ikinci katı ise sadece içki içip müzik dinlemek isteyenler tercih ediyor.

Zincir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaŞam Zİncİrİ

YaŞam Zİncİrİ

HAYATTA KALMA HALKALARININ OLUŞTURDUĞU ZİNCİR (European Resuscitation Council Guidelines for Resuscitation 2005'den alınmıştır) Kalbi aniden duran kişinin yaşamasını sağlayacak birbirine bağlı etkinlikleri kapsayan sıralamaya Yaşam(hayatta kalma) Zinciri denilmektedir. Erişkinler için yaşam zincirini oluşturan bu etkinlikler sırasıyla: Aciliyetin fark edilmesi, Acil tıp...
  2. zincir

zincir

Ömrü uzun olan kadına, helal mala, korkutulmaya, işlerin durgunlaşmasına ve çetinleşmesine, Elinde yahut yanında zincir görmek işlenen günahlara, Boynunda zincir görmek huysuz bir kadınla evlenmeye, Zincirle bağlanmak üzüntü ve kedere, Eski hükümdarlarınn zincirini görmek mazlum için yardım ve galibiyete, ülke insanları için adeletli yöneticilere delalet eder.Rüyada zincir görmek , kuvvet...
  3. Kutsi - Dertlerimi Zincir Yaptım

Kutsi - Dertlerimi Zincir Yaptım

dertlerimi zincir yaptım notaları kutsi melek akor saçlarıma düşen aklar geçmişimi anlatırlar her telinde yaşadığım acıların izleri var söyleyemem mazideki sevgilimi gizlidir alev alev çıra gibi beni yakan sevgisidir dertlerimi zincir yaptım birbirine ekliyorum birbirine ekliyorum geleceksin diye bir gün seni hâlâ bekliyorum düşen yapraklar misali ömrüm böyle geçip gitti senle olan...
  4. Sabundan zincirler

Sabundan zincirler

sabundan çiçek nasıl yapılır sabundan çiçek nasıl yapılır video yapımı video sabunla yapılan süsler mis çiçekler sabundan yapılan süsler - sabun değerlendirme - ev süsü yapımı - ev süsü hobileri
  5. besin zinciri

besin zinciri

kurt, kaplan, tilki,akbaba,kertenkele,tavşan, serçe,kurbağa,kelebek,sincap,rakun,geyikve bitki ile besin zinciri oluşturmama yardımcı olurmusunuz ? lütfen

Sayfayı Paylaş