gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Zor Bir Sevgili misiniz?

Konu, 'Testler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Zor Bir Sevgili misiniz? Erkeklerin gizemli ve zor kadınların peşinden kostaklan aşikâr. Peki nasıl bir sevgilisiniz? Testimizi çözüp sonucu öğrenin
    Zor Bir Sevgili misiniz?
    bnm sonucum :)

Test Sonucu : Seksi ve Cesur Sevgili

Kesin bir Cosmo okurusunuz çünkü erkekleri baştan çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz, ilişkinizde alıcı olduğunuz gibi, verici olmaya da özen gösterirsiniz. Her şeyi kabul etmezsiniz, ama itirazınız olunca onu kırmayacak şekilde dile getirirsiniz (öpüşme stilini değiştirmek istediğinizde yaptığınız gibi). Erkekler size bir prenses gibi davranırlar çünkü size saygı duyarlar. Ne için savaştığınızı çok iyi bilen bir kadınsınız. Sevgiliniz geç kalınca itiraz edersiniz, ama ufak tefek konular için birbirinizi kırmazsınız. Hayatın ufak şeylere üzülmeye değmeyecek kadar kısa olduğunu çok iyi bilirsiniz.

2. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede aynısı cıktı canım..güzel testmiş.cesur olduğum doğruda .ama benim seksi olduğum hiç söylenemez

Zor Bir Sevgili misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok zor bir devreydi...

çok zor bir devreydi...

arkadaşlar benim bademcik sorunum vardı çok hastaydım dr gittim beni hastaneye yatırdı ben orda 2 gün yattım birsürü antibiyotik iğne ilaç serum verildi bana hamilemisin diye sordu hemşire bende yeni test yaptım korunmuyoruz ama değilim dedim. hastaneden çıkıncada yine bir süre antibiyotik kullandım.neyse ben iyileştim aradan 1 ay geçti bende miğde bulantıları başladı. hemen test yaptım...
  2. Sinem Kobal Yeni Bir Sevgili mi Buldu?

Sinem Kobal Yeni Bir Sevgili mi Buldu?

sinem kobal, sinem kobalın sevgilisi, sinem kobalın yeni sevgilisi Sevgili melekler, uzun bir süredir birlikte olan ve tüm ayrılık haberlerine karşılık nişan yzüklerini dahi takan ünlü çift Arda Turan ve Sinem Kobal bildiğiniz üzere ayrılmışlardı. Bir süre magazine açıklama yapmayan Kobal ve Turan'dan Kobal hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Habertürk'ün haberine göre, ortak...
  3. Tüp Bebek Zor Bir Tedavi mi?

Tüp Bebek Zor Bir Tedavi mi?

tüp bebek aşamaları nedir,tüp bebek tedavisinin zorluğu varmı,tüp bebek nasıl yapılır,tüp bebekte dikkat edilmesi gerekenler,tüp bebek tedavisi hakkında bilgiler Tüp bebek yöntemi uygulamaları gelişen teknoloji ile birlikte çok daha acısız ve ağrısız olmaktadır. Ayrıca ilk yıllardaki uygulamaların aksine uygulaması basit ve kısa sürmekte, anne adayının tüp bebekle alakalı kafasını...
  4. Endoskopi hasta için zor bir yöntem midir?

Endoskopi hasta için zor bir yöntem midir?

Kendine ait özel bir ışık kaynağı bulunan, ucundaki kamera aracılığı ile görüntü almayı sağlayan, bükülebilen tüp şeklindeki bir aletle sindirim sisteminin organlarının incelenmesi işlemine endoskopi denmektedir. Bu alete ise endoskop adı verilmektedir. NE ZAMAN GEREKLİDİR? Eğer; Yutma ve çiğneme ile ilgili problemleriniz, Devam eden mide ekşime ve yanmaları, Uykuda gelen öksürük, horlama...

Sayfayı Paylaş