gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zor durumdayım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben şu an ikizler burcu bi kızla sevgili oldum bu kızı çocukluktan biraz tanırım onu facede gördüm ve ekledim sonra baya konuştuk çok iyi anlaşıyorduk bende boğa burcuyum beni sevimli bulduğunu söylerdi farklı olduğumu falan filan sonra çıkma teklifinde bulundum kabul etti ayrı şehirlerdeyiz ama telefonda görüşüyoruz fakat nedense eskisi kadar sıcak davranmıyor ve birazda zıt ve ters cevaplar veriyor ne yapmam gerek çünkü ben bu kızı seviyorum kaybetmek istemiyorum

2. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    site de erkek mi var yoksa aaaaaaa

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Heracım bu bölüm tüm misafirlerimize açık.Üye olmadan bay-bayan tüm sorularını üslubunca sorabiliyorlar.Biz de elimizden geldiğince cevaplamaya çalışıyoruz .:)

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Tek yapmanız gereken açıkça konuşmak.Hem unutmayın,gözden ırak olan gönülden de ırak olur..:)

5. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ay bilmiyordum özür dliyorum :(

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rica ederim..Rahat ol hera, sitemize erkek üye kabul etmiyoruz.Dikkat edersen soru soran arkadaşın niki yerinde misafir yazıyor,yani kayıtsız...:)

özlem_23 bunu beğendi.
  7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Zıt ve ters cevap veriyorsa başka biriyle görüşüyor olabilir..Sanırım yüz yüze hiç görüşmemişsiniz genelde facede fake kişiler çoğunlukta fazla ümitlenmeyin derim

zor durumdayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hindistan`da Kaplanlar Zor Durumda

Hindistan`da Kaplanlar Zor Durumda

Hindistan, gelecek ay kaplanların en büyük yaşam alanlarından biri olan bölgede sayıma başlıyor. Sayımda, mükerrer yazımı engelleyecek özel bir bilgisayar programı kullanılacak. Mart ayında yayımlanan rapordan sonra muhafazakarların eleştirilerine maruz kalan hükümet, Sariska bölgesinde yaşayan kaplanların kaçak avcılar tarafından öldürüldüğünü ve ülke genelindeki nüfusun düştüğünü...
  2. şevket yine zor durumda

şevket yine zor durumda

Yaprak Dökümü dizisinde başı bir türlü beladan kurtulmayan Şevket karekterini canlandıran Caner Kurtaran gerçek hayatında da zor günler geçiriyor. İsmi önce uyuşturucu haberleriyle gündemde olan Kurtaran, uzun zamandır tedavi görüyordu. Önceki gün de uyuşturucu suçundan hakkında üçüncü kez dava açılan ünlü oyuncu bir türlü hayatını düzene sokamıyordu. Dizinin yıldızlarından biri olan...
  3. Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Enkaz bölgesindeki ekip zor durumda

Enkaz bölgesindeki ekip zor durumda

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterini bulan 17 kişilik korucu ekibi de zor durumda. Korucu ekibinin lideri Abidin Karataş, yaklaşık 50 metrelik alana yayılmış enkazın başında olduklarını, ancak hava koşullarının çok ağır olduğunu bu yüzden bazı eşyalarıyla ateş yakarak ısınmaya çalıştıklarını anlattı. Aşırı sis ve tipi altında yaktıkları ateşin etrafında ısınmaya çalıştıklarını...
  5. cok zor durumdayım

cok zor durumdayım

seni çöpe atacagım poşete yazık :D

Sayfayı Paylaş