P

portingen

Forum Okuru
ZTE h3600 port açma nasıl yapılıyor anlatır mısınız ?

ZTE h3600 port açma zte h 3600 port yönlendirme işlemi nasıl yapılır ?

Selam arkadaşlarım superonline de bi kampanya vardı belki oyun pingleri düzelir diye ona girdim modemi değiştirdiler daha önceden 100 mbit olan hızı 500, 8 olan up olayını da 50 ye çıkardılar testelr mestler hepsi tamam ben PS5 oynuyorum acaba ps5 te port yönlendirme bu modem için mümkün mü ara yüzü incilizce pek bişey de anlamadım onu yapmam gerikiyor bana anlatacak kimse var mı ?

ZTE H3600 Modemde Port yönlendirme nasıl yapılıyor hemen anlatalım size.

Öncelikle umarım ps5 için sabit ip vermeyi biliyorsunuzdur. Ben biliyorsunuz diye direkt anlatayım sizlere evet ara yüzü malesef incilizce v9 olanlar öyle geliyor ben de baktım setup olayında tr yapma yok ya da ben göremedim sırası ile şu işlemleri yapıyorsunuz.

1. Öncelikle login olunuz login standart default olarak admin superonline olarak girilir
  2. İnternet bölümüne girin
  3. Security bölümüne girin
  4. Hemen sağ alanda Port forwardinge girin
  5. Buradan ps5 için tanımladlığınız ip adresini
  6. sonra port numaralarını girin
PS5 PORT AÇMA SORUNU İÇİN YENİ zte h3600 modem ayarları için aşağıdaki konudan yararlanabilirsiniz arkadaşlarım. Sorun çözülmüş ve yüzde yüz nat type open olduğu, sorun olmadığı da tarafımdan denenmiştir.
Hayırlı olsun :)

Son düzenleme:

PS5 TE PORT AÇMA

Bu işlemleri ps5 te istediğim oyun için yapabiliyorum değil mi ? Ps5 kullananları üstün körü anlatmışsınız. Diyelim ki hiç bir şey bilmiyorum port açma adına ZTE H 3600 İÇİN anlatabilir misiniz tşk

Selamlar, onun için lütfen ps5 port açma işleminin nasıl yapıldığına dair videolar var youtube.com da var oradan inceleyip yapın tek tek anlatsam da hiç bir şey hazırlanmış güzel bir videonun yerini tutmayacaktır. Ondan sonra bu yazdıklarımı yapabilirsiniz. Yukarıda zaten anlattım. Sorusu olan var ise yazsın kayıt olmadan cevaplandıralım.

Sevgiler.
MELEK KADINLAR KULÜBÜ

Yeni çıkan cihaz olan ZTE H3600 lerde özellikle black ops tarzı oyunlarda kendi sayfalarında tcp udp ayarları numaraları verilmiştir olaki olmuyor ise bu modemde port yönlendirmenin hemen sonunda bulunan DMZ ayarlama bölümüne giriş yapınız.

Modemde bu alan işaretsiz ve rakam yazılmadan gelir bunu aktif ederek, portu açmak istediğiniz hangi cihaz ise ( yani hangi cihazınız port açacak ise örneğin benim ps5 için verdiğim ip 192.168.1.33 ) onun ip numarasını girerek kayıt ediyorsunuz.

Port yüzde yüz açacak ve nat type open olacaktır.

Not: Modem arayüzünde bulunan firewall ayarlarından recommened olan bölümü seçin bunu seçerken low yazısının bir üstündeki yeri seçerek onaylayın. Muhtemelen sizden admin şifresinin eskisini ve yeni oluşturacağınız şifreyi soracaktır ona da ok deyin ve şifrenizi değiştirin. Portu açmama durumu söz konusu olamaz denenmiştir test edilmiştir canlarım.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri