Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  0.Facebook Avea Giriş Ayarları

  Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  0.Facebook Avea Girilmiyor 0.Facebook Avea Giriş Ayarları


  Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için ve 0.Facebook Avea Giriş ayarları hakkında bilgi edinmek isteyen misafirlerimiz için, 0.Facebook Avea Giriş ayarları hakkında ki bilgilere yer veriyoruz.

  [​IMG]


  Eğer hattınız Avea ise ve 0.facebook.com sitesine bağlanma sorunu yaşıyorsanız işte yapmanız gerekenler.

  Cepten Facebooka giremiyor iseniz cep telefonunuzun internet ayarları yapılmamış demektir. Bunun için AVEA’dan WAP/GPRS ayarlarını yapmanı gerekmektedir. Bunun için müşteri hizmetlerini ( 444 1 500 ) arayabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise kısa mesaj ( SMS) ile ayarları telefonunuza istemek. Bunun için yapmanız gereken

  Servis ayarlarını alabilmek için GPRSWAP, DATAWAP, MOBILVIZYON, MMS, BASKONUS veya INTERNET yazarak 5555‘a kısa mesaj ile gönderilmesi yeterlidir. Servisten alınan her ayar 0,79 TL ile ücretlendirilirdiğini bilmeniz de fayda var. Ayarlarınızı kaydederken kayıt esnasında pin kodu sorulması durumunda 500 ya da 5000 olarak PIN kodu girişinizi yapabilirsiniz. Ayarlarınızı, Avea İletişim Merkezlerine talebinizi ilettikten sonra sistem üzerinden size gönderilen SMS’i onaylarak da alabilirsiniz ve cihazınıza yükleyebilirsiniz.
   
0.Facebook Avea Giriş Ayarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 0.facebook avia wap ayarları nasıl yapılır

  0.facebook avia wap ayarları nasıl yapılır

  Arkadaşlarım cep telefonumdan avea kullanıyorum bu arada facebook a girmek istiyorum bu ücretli mi ? ve birde wap ayarları nasıl yapılıyor bilen söyleyebilir mi ?
 2. 0.Facebook Avea Giremiyorum

  0.Facebook Avea Giremiyorum

  0.Facebook Avea Giremiyorum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun bana da bekliyorum :S
 3. Avea Wap Ayarı

  Avea Wap Ayarı

  Avea Wap Ayarı 0.facebook avea wap ayarları nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Avea wap ayarları hakkında bilgi edinmek isteyen tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda Avea wap ayarları nasıl yapılır öğreniyoruz. Bu ayar avea hatlı telefonunuzdan sadece ve sadece wap sitelerine girmenize ve wap’tan oyun/program indirmenize yarar. Bu ayar ile diğer operatörlerin ayarlarında...
 4. 0.facebook ayarları nasıl yapılır

  0.facebook ayarları nasıl yapılır

  1.facebook ayarlarını bir türlü yapamadım bunu bana bilen birisi anlatabilir mi ?
 5. Facebook Giriş - Face Giriş

  Facebook Giriş - Face Giriş

  belki faydalanacak arkadaşlar olabilir:Facebook Giriş - Face Giriş izle - Curcuna.com

Sayfayı Paylaş