1.grup hadi bakalım kızlar beraber forma girelimm

Ce: 1.grup hadi bakalım kızlar beraber forma girelimm

benide araniza kabul edermisiniz kilo vermem lazim hemde 30 kilo

Cevap: 1.grup hadi bakalım kızlar beraber forma girelimm

Selam,
Ben de aranıza katılmak istiyorum. Boyum 1.67, kilom 71... Çok yararlı notlar yazmışsın zeyna mutlaka uygulayacağım. Kilo değerimdeki değişmeyi bildiririm yalnız düşüş olmazsa gruptan ek yardım rica ediyorum... :) Görüşmek üzere, byeee.

kıslarrr nerdesinizzz :(((

ben pazartesi lahana diyetine başlıcam bakalım kıslar yapabilirsem 56-57 dim evlendiğimde 2 senede 63 oldum acill vermem lasım malum önümüsde yaz...
benimle beraber başlıcak arkadaşlarrr versa eğer beklerimmmm:))

selammm meleklerrrr...
dediğim gibi bugün başladım ama lahana diyeti diil tam olarak kafama göre yapıcam bişi ve size de aktarıcam tek tek ne yaptığımı hergün....
evetttt bugünden başlıorum
sabah:2 grisini tek çekerli 1 bardak çay
öğle: 1 salatalık ve 1 kase yoğurt 3 dilim karpuz
arada 2 grisini daha yedim
şimdi : az kiraz ve bir şeftali yiyorum
akşam da içebilirsem beyaz lahana aldım sadece beyaz lahanayı haşlayıp suyunu içicem başka bişi yemeyi düşünmüorum
bgn kilom 63.30
bakalım devam edebilecekmiyimm
benimle beraber yapmak isteyen olursa çok sevinirim hemdee arkadaş olursunuz bana
öptüm sizi melekler............

günaydınn akşam lahana yapmak zor geldi kıslarr kiraz ve şeftaliden sora bişi yemedim
bgn de sabah : bir bardak sütle yapılmış bir kase special k yedim öptüm siziiii........

Evettt Devam Ediyorum öğlen 4 Köfte çok çok Az Pilav
1 Kase Yoğurt Yedim Arkadaşlar
Ara Olarak Da Az önce 1 Salatalık Ve Bir şeftali Yedim
Akşama Yazarım Tekrar...mucx....

kıslarrr günaydın geldim ben yine :D:D:D
dün akşam sonunda lahana yı yaptım önden biras kiraz yedim arkadanda koca 2 bardakk lahana suyumu içtim....
çorbası diil suyu arkadaşlar haşlanmış lahana suyu...
bu sabah yine bir bardak lahana suyu içtim az öncede bi dilim ekmekle peynir yedim...
kendi kendime yazıyorum ama inanın ii gelio bana buraya yazmak daha bi hırslanıorum neysemm öpüldünüsss melekler.........

Benimle Beraber Yola çıkan Arkadaş Olmadı Bende Yazmamaya Karar Verdim Buraya ...
Ama Devam Edicem Bilginize...

merhaba uzun zamandır giremiyordum yeni arkadaşlarımız gelmiş giremediğim bu dönemde 10 kilo verdim yaklasık 2 ayda çok zor bir dönemdi diyet ve beşi bir yerde sayesinde şu an 178 boy kilo 67 isteyince oluyormuş kızlar pes etmek yok

Geri