Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 10 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 10 ekim burç yorumları 10 ekim 2011 günlük burç yorumları 10 ekim 2011 burç yorumu 10 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın ilk günü 10 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 10 Ekim günlük burç yorumları karşınızda...


  < Konu Resmi..>


  Koç Burcunda Bugün

  Çevrenizle olan iletişiminizde uyumlu ve yapıcısınız. Öte yandan ilişkinizde "güvenilir" yönünüz ön plana çıkabilir. İş hayatınızda ise yoğun bir gün sizi bekliyor. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz haftanın ilk gününde...

  Boğa Burcunda Bugün

  Bulunduğunuz sosyal ortam içerisinde karakteristik özelliklerinizin farklı oluşuyla ön planda olabilirsiniz. Enerjik ve dışa dönük oluşunuzla dikkat çekecek ve ortam içerisinde bazı konularda girişimlerde bulunabilirsiniz.

  İkizler Burcunda Bugün

  Bugün çevrenizde olup biten bazı olayları uzaktan meraklı bir şekilde izleyebilirsiniz. Yaşanan olaylara dahil olmak istemeyebilirsiniz. Ailenizi ihmal ettiğiniz bu dönemde onlarla ilgilenmeniz gerekebilir.

  Yengeç Burcunda Bugün

  Bugün aile içinde sorumluluklar alabilir bu sayede kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Öte yandan kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden alacağınız bir haber enerjinizi ve ruh halinizi olumlu yönde etkileyecek.

  Aslan Burcunda Bugün

  Gün boyunca arkadaşlarınızla olumlu ilişkiler içerisinde olabilirsiniz. Onlara yeni öğrenmiş olduğunuz bazı haber ve gelişmeleri aktarabilirsiniz. Oldukça aktif ve hareketli olacağınız bugünde insanlarla olan iletişiminiz oldukça sıcak.

  Başak Burcunda Bugün

  Bugün iş hayatınızla ilgili bazı konularda oldukça meraklı bir tavır takınabilir, sizinle ilgisi olmayan konuları bile öğrenme telaşı içerisine girebilirsiniz. Öte yandan maddi konular ön plana çıkabilir ve daha çok kazanmak isteyebilirsiniz.

  Terazi Burcunda Bugün

  Bugün sıkılgan bir ruh halinde olabilirsiniz. Duygusallığınızın arttığı bir dönemde bulunuyorsunuz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde biraz daha yumuşak başlı olmalısınız. Hayatınızda köklü ve önemli değişikliklerin meydana geleceği dönemdesiniz.

  Akrep Burcunda Bugün

  Kendinize olan güveniniz oldukça yüksek. Riskli işler yapabilir ya da bütçenizi aşan yatırımlara girebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı sert bir tutum içerisinde olmaktan kaçınmalısınız. Sinirlerinize hakim olmalısınız. İş yerinizle ilgili beklentilerinizin arttığı bir dönem.

  Yay Burcunda Bugün

  Güne neşe içerisinde başlayabilirsiniz. Evliyseniz çocuklarınızla birlikte vakit geçirebilir, evli değilseniz sevdiğiniz kişiyle birlikte yoğun paylaşımlar içerisinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda her şey beklediğinizden daha iyi gidiyor olabilir!

  Oğlak Burcunda Bugün

  Bugün iş ortamınızda gereksiz bir gerginlik olabilir. Bu durum sizi rahatsız edecek. Öte yandan sıkı bir çalışma gerektirecek bir projeyi üstlenebilirsiniz. İş hayatınızda sorumluluklarınız giderek artıyor. Bu yoğunluğun meyvelerini toplayacaksınız.

  Kova Burcunda Bugün

  Değişken bir ruh halinde olabilir, hızlı ve girişken davranabilirsiniz. İlişkinizde yaşanacak sürpriz gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. İyimser ve olumlu bir tutum içerisine giriyorsunuz. Öte yandan işinizde çoğunluk karşıtı fikirlerinizi açıkça dillendirebilirsiniz.

  Balık Burcunda Bugün

  Bugün aldığınız bazı yeni kararlar aile ortamında gerginliklere neden olabilir. Gizli ve mistik konulara ilgi ve merak duyduğunuz bu süreçte kendinizi yenileme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak merakınızın aşırıya kaçmamasına özen gösterin.


   
10 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Ekim Günlük Burç Yorumları

  10 Ekim Günlük Burç Yorumları

  10 ayın burcu 10ayın burcu Haftanın ilk tatil gününde günlük burç yorumlarını okumak isteyen meleklerim için 10 Ekim Günlük burç yorumları :tik: Koç Sevgili Koç, hareketli ve hızlı tempolu bir gün daha sizi bekliyor. Başkalarının söylediklerinin tam tersini yapma ve tepki gösterme eğiliminde olabilir ve özellikle akşam saatlerinde yakınlarınızı şaşırtacak şeyler söyleyebilirsiniz....
 2. 3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 3 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 3 ekim burç yorumları 3 ekim 2011 günlük burç yorumları 3 ekim 2011 burç yorumu 3 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 3 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 3 Ekim günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün Bugün...
 3. 12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 12 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 12 ekim burç yorumları 12 ekim 2011 günlük burç yorumları 12 ekim 2011 burç yorumu 12 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 12 Ekim Çarşamba gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 12 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler... Koç Burcunda Bugün...
 4. 17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 17 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 17 ekim burç yorumları 17 ekim 2011 günlük burç yorumları 17 ekim 2011 burç yorumu 17 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın ilk iş günü 17 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenler için 17 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler......
 5. 19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 19 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 19 ekim burç yorumları 19 ekim 2011 günlük burç yorumları 19 ekim 2011 burç yorumu 19 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 19 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 19 Ekim Çarşamba gününe ait günlük burç yorumlarını...

Sayfayı Paylaş