10 gün Erken adet olan kadınlar bende oldum neden acaba ?

beyzaozturkk

Yeni Üye
Üye

Merhaba arkadaşlar. 18 yaşındayım düzenli bir şekilde adet olan biriyim. Ancak en son 12 aralıkta az kanamalı ve hic ağrısız değişik bir adet oldum. 17 gün sonra yani bugün tekrar adet oldum. Normalde ilk gün ağrım olurdu ancak yine ağrım yok. Ve yaklaşık 10 gün erken oldum. Sizinde başınıza hiç böyle bir durum geldi mi. Korkmalı mıyım sizce :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım ne ile ilgili korkudan bahsediyorsun onu açar mısın biraz erken tabiki adet olabilirsin. Üzüntün sevincin psikolojik olarak değişimlerin oldu mu hayatım bu aralarda ?

Stres çok fazlaydı. Belki ondan olmuştur ama hadi erken olmayı da geçtim agrıdan kıvranırdım hiç agrı yok neredeyse ve kan az geliyor. İnternetten araştırayım dedim iyice korktum "21 günden önce olmak normal değilmiş kesinlikle doktor muayenesi sartmis" Tarzinda onlarca yazi okudum
Selamlar hayatım ne ile ilgili korkudan bahsediyorsun onu açar mısın biraz erken tabiki adet olabilirsin. Üzüntün sevincin psikolojik olarak değişimlerin oldu mu hayatım bu aralarda ?

Peki ne zamandır böyle yani adet olmaya başladığından beridir böyle erken olman ilk mi oldu hayatım ?

Sıkıntı yapma hayatım. Daha çooook erken olcan gec olcan :) Stres durumu ilaç kullanımı ani sevinç üzüntü mevsim değişikliği ilaç antibiyotik kullanımı hatta ağrı kesici kullanımı gibi sebeplerden dolayı bunlar başına gelir. Hemen korkulacak bir şey yok takıntı haline getirme. 10 gün erken oldun oldun sıkıntı yapma. Kafana takılanları da sor hayatım. Hadi bakalım öptüm yanacıklarından :)

Sıkıntı yapma hayatım. Daha çooook erken olcan gec olcan :) Stres durumu ilaç kullanımı ani sevinç üzüntü mevsim değişikliği ilaç antibiyotik kullanımı hatta ağrı kesici kullanımı gibi sebeplerden dolayı bunlar başına gelir. Hemen korkulacak bir şey yok takıntı haline getirme. 10 gün erken oldun oldun sıkıntı yapma. Kafana takılanları da sor hayatım. Hadi bakalım öptüm yanacıklarından :)
Ayy güzel kalbinizden öpüyorum. Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız :)

Geri