Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 12 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 12 ekim burç yorumları 12 ekim 2011 günlük burç yorumları 12 ekim 2011 burç yorumu 12 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 12 Ekim Çarşamba gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 12 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler...


  < Konu Resmi..>  Koç Burcunda Bugün


  Koçlar gün içerisinde sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Alacağınız bu haberler sizi harekete geçirebilir. Öte yandan sağlık konularında bazı gelişmeler sizi bekliyor. Kendinize dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.
  Boğa Burcunda Bugün

  Anaç ruhlu Boğalar çevrenize karşı beslediğiniz sahiplenme ve yoğun sevgi karşılığını bulabilir. Gün boyunca mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. Yakınlarınızdan yeni haberler alabilir, sizinle ilgili yeni gelişmeleri yakınlarınıza anlatabilirsiniz.

  İkizler Burcunda Bugün

  Gün boyunca maddi konularla uğraşabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları korumak isteyebilirsiniz. Öte yandan duygusal açıdan endişeli olabilir, kendinizi hırpalayabilirsiniz. Yaşadığınız olayları oluruna bırakmalısınız.

  Yengeç Burcunda Bugün

  Bugün hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda içgüdülerinizi dinleyeceksiniz. Öte yandan çevrenizle olan ilişkilerinizde tavırlarınıza daha fazla dikkat edebilirsiniz. İlişkinizde ise yeni bir dönem sizi bekliyor.

  Aslan Burcunda Bugün

  Duygusal açıdan yoğun ve kırgınsınız. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek bazı olaylar yüzünden canınız sıkılabilir. Kendinizi mutsuz ve çaresiz hissedebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni bir adım attığınız dönem.

  Başak Burcunda Bugün

  Arkadaşlarınızla birlikte olacağınız bir gün sizi bekliyor. Onlarla olan ilişkileriniz oldukça sıcak ve samimi. İş hayatınızda ise yoğun iş temposu sizi yorgun düşürebilir ve hayata karşı isteksiz bir tavır takınabilirsiniz.

  Terazi Burcunda Bugün

  İşinizle ilgili hareketlilik devam ediyor. Yeni yaşanacak bazı gelişmeler sizi biraz zorlayabilir. Ancak azimli tavrınızla bu durumu aşacaksınız. Öte yandan aşk hayatınızda istemediğiniz bazı gelişmeler yaşayabilir, üzülebilirsiniz.

  Akrep Burcunda Bugün

  Duygusal açıdan oldukça yoğun olduğunuz bir gün. Sevdiğiniz kişiyle hoşlandığınız aktiviteler yapmak sizi keyiflendirecek. Öte yandan kariyerinizle ilgili bazı beklenmedik gelişmeler yaşamak moralinizi bozabilir.

  Yay Burcunda Bugün

  Günlük işlerinizle uğraşırken keyifli ve istekli olacaksınız. Öte yandan gün içerisinde eğitiminizle ilgili bir karar alabilir ve bu doğrultuda harekete geçebilirsiniz. Belli olmayan bazı konular size sıkıntı vermeye devam ediyor olabilir.

  Oğlak Burcunda Bugün

  Gün boyunca evliliğinizle ilgili konularda duygusal ve kırılgan bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Bu tavrınız sorunların daha fazla büyümesine neden olabilir. Sakin kalmalı ve yaşadığınız sorunlara çözüm aramalısınız.

  Kova Burcunda Bugün

  Bugün iş hayatınızda oldukça yoğun bir gün sizi bekliyor. Günlük işlerinizi yaparken sıkılabilir ve isteksiz bir ruh haline girebilirsiniz. İşlerinizi ertelememeye dikkat edin. Öte yandan aşk hayatınızdaki enerjiniz üst seviyede!

  Balık Burcunda Bugün

  Gününüzün büyük çoğunluğunu eğlenerek geçirebilirsiniz. Çevrenizle iç içe olduğunuz bu günde oldukça enerjik ve aktifsiniz. Öte yandan sevdiğiniz kişiyle birlikte yaptığınız bireysel harcamalarda dikkatli olmanızda yarar var.


   
12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Ekim Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü 12 Ekim Pazartesi gününde bakalım bizi neler bekliyor meleklerim...Günlük burcunu okumadan güne başlamayanlara özel 12 Ekim Günlük Burç Yorumları Melekler Mekanı farkıyla:tik: KOÇ Sevgili Koçlar, bugün Yengeç ve Terazi burçlarında meydana gelecek sondördün etkisi altındayız. Bu oluşum, kimliğinizi dış dünyada gösterme gücünüz, yaşamınızla ilgili kontrol duygunuz, yeni...
 2. 12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 ekim burcu Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor... 12 Ekim 2010 günlük burç yorumları :tik: Sevgili Koç, Yeni kişilerden yana şansınız devam edecektir. Önemli kimseleritanıyabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açıkolacaksınız. Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer...
 3. 12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 nisan 2011 burç yorumları 13 nisan 2011 burç yorumu yorumu yorumları 13 Nisan 2011 günlük burç yorumlarınız arkadaşlar :sigara::sigara::sigara: Sevgili Koç, Yaşam enerjiniz o kadar yüksek ki hiç kimse sizinle yarışamıyor. En zor anlarınızda bile yalnızlığı tercih ediyorsunuz. Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum,...
 4. 12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 12 ağustos burçları, 12 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 12 Ağustos Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Sosyal ilişkilerinizde belli bir düzey ve kalite arayacaksınız. Bu dönemde karşılaştığınız kişiler size soğuk ve mesafeli gelecektir. İstediğiniz eğlenceyi belki bulamayacaksınız ama, değerli...
 5. 12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 12 eylül burçları 12 eylül burç yorumları 12 eylül pazartesi günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 12 Eylül Pazartesi gününe ait burç yorumlarınızı bulabilirsiniz Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)...

Sayfayı Paylaş