gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 12 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 12 ekim burç yorumları 12 ekim 2011 günlük burç yorumları 12 ekim 2011 burç yorumu 12 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 12 Ekim Çarşamba gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 12 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler...


  [​IMG]


  Koç Burcunda Bugün

  Koçlar gün içerisinde sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Alacağınız bu haberler sizi harekete geçirebilir. Öte yandan sağlık konularında bazı gelişmeler sizi bekliyor. Kendinize dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.


  Boğa Burcunda Bugün
  Anaç ruhlu Boğalar çevrenize karşı beslediğiniz sahiplenme ve yoğun sevgi karşılığını bulabilir. Gün boyunca mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. Yakınlarınızdan yeni haberler alabilir, sizinle ilgili yeni gelişmeleri yakınlarınıza anlatabilirsiniz.

  İkizler Burcunda Bugün

  Gün boyunca maddi konularla uğraşabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları korumak isteyebilirsiniz. Öte yandan duygusal açıdan endişeli olabilir, kendinizi hırpalayabilirsiniz. Yaşadığınız olayları oluruna bırakmalısınız.

  Yengeç Burcunda Bugün

  Bugün hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda içgüdülerinizi dinleyeceksiniz. Öte yandan çevrenizle olan ilişkilerinizde tavırlarınıza daha fazla dikkat edebilirsiniz. İlişkinizde ise yeni bir dönem sizi bekliyor.

  Aslan Burcunda Bugün

  Duygusal açıdan yoğun ve kırgınsınız. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek bazı olaylar yüzünden canınız sıkılabilir. Kendinizi mutsuz ve çaresiz hissedebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni bir adım attığınız dönem.

  Başak Burcunda Bugün

  Arkadaşlarınızla birlikte olacağınız bir gün sizi bekliyor. Onlarla olan ilişkileriniz oldukça sıcak ve samimi. İş hayatınızda ise yoğun iş temposu sizi yorgun düşürebilir ve hayata karşı isteksiz bir tavır takınabilirsiniz.

  Terazi Burcunda Bugün

  İşinizle ilgili hareketlilik devam ediyor. Yeni yaşanacak bazı gelişmeler sizi biraz zorlayabilir. Ancak azimli tavrınızla bu durumu aşacaksınız. Öte yandan aşk hayatınızda istemediğiniz bazı gelişmeler yaşayabilir, üzülebilirsiniz.

  Akrep Burcunda Bugün

  Duygusal açıdan oldukça yoğun olduğunuz bir gün. Sevdiğiniz kişiyle hoşlandığınız aktiviteler yapmak sizi keyiflendirecek. Öte yandan kariyerinizle ilgili bazı beklenmedik gelişmeler yaşamak moralinizi bozabilir.

  Yay Burcunda Bugün

  Günlük işlerinizle uğraşırken keyifli ve istekli olacaksınız. Öte yandan gün içerisinde eğitiminizle ilgili bir karar alabilir ve bu doğrultuda harekete geçebilirsiniz. Belli olmayan bazı konular size sıkıntı vermeye devam ediyor olabilir.

  Oğlak Burcunda Bugün

  Gün boyunca evliliğinizle ilgili konularda duygusal ve kırılgan bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Bu tavrınız sorunların daha fazla büyümesine neden olabilir. Sakin kalmalı ve yaşadığınız sorunlara çözüm aramalısınız.

  Kova Burcunda Bugün

  Bugün iş hayatınızda oldukça yoğun bir gün sizi bekliyor. Günlük işlerinizi yaparken sıkılabilir ve isteksiz bir ruh haline girebilirsiniz. İşlerinizi ertelememeye dikkat edin. Öte yandan aşk hayatınızdaki enerjiniz üst seviyede!

  Balık Burcunda Bugün

  Gününüzün büyük çoğunluğunu eğlenerek geçirebilirsiniz. Çevrenizle iç içe olduğunuz bu günde oldukça enerjik ve aktifsiniz. Öte yandan sevdiğiniz kişiyle birlikte yaptığınız bireysel harcamalarda dikkatli olmanızda yarar var.

   
12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Ekim 2008 Pazar-Günlük Burç Yorumları!...

  12 Ekim 2008 Pazar-Günlük Burç Yorumları!...

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Aşk ilişkinizde endişe ve korkularınız aklınıza geldiğinde, kendinizi sevdiğinize karşı iyi ifade edemiyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye karşı aşırı bir sahiplenme duygusu hissedebilir ve ona karşı kıskançlık gösterilerinde de bulunabilirsiniz. Bu duyguların geçici olduğunu biliniz ve fazla endişelenmeyiniz. Kendinize ilişkinizin boyutu ve anlamı konusunda güveniniz....
 2. 12 Ekim Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü 12 Ekim Pazartesi gününde bakalım bizi neler bekliyor meleklerim...Günlük burcunu okumadan güne başlamayanlara özel 12 Ekim Günlük Burç Yorumları Melekler Mekanı farkıyla:tik: KOÇ Sevgili Koçlar, bugün Yengeç ve Terazi burçlarında meydana gelecek sondördün etkisi altındayız. Bu oluşum, kimliğinizi dış dünyada gösterme gücünüz, yaşamınızla ilgili kontrol duygunuz, yeni...
 3. 12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 ekim burcu Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor... 12 Ekim 2010 günlük burç yorumları :tik: Sevgili Koç, Yeni kişilerden yana şansınız devam edecektir. Önemli kimseleritanıyabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açıkolacaksınız. Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer...
 4. 12 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 12 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 12 Temmuz 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan ama verimli düşünceler, bir plan ölçeğinde zihninizi işgal edebilir. Müdahaleci davrandığınız bazı...
 5. 12 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  12 ekim günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 12 ekim cumartesi günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 12 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 12 Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için erkeklerle olan ilişkilerinizde...

Sayfayı Paylaş