Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Haziran BUrçlar

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  18 haziran hangi burç Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Maddi alandaki kararlılığınızın ve prensiplerinizden ödün vermemenizin meyvelerini toplamaya başlayacağınız bir devreye giriyorsunuz. Bundan böyle hayatınız çok daha rahat, maddi açıdan sorunsuz devam edebilecek.
  Cinsellik konusundaki davranışlarınızı bir gözden geçirmenizin zamanı geldi. Bu alanda herkes kadar sizin de yanlışlarınız olabilir.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Kişisel eksikliklerinizin olduğunun farkında olmanız, son derece takdir edilecek bir özelliğiniz. Bir çok insanın sahip olmadığı farkındalığa sahip olduğunuzun göstergesi. Ama bunları doldurmak için bir şeyler de yapmalısınız.

  İlişkinizde bu aralar yaşadığınız ufak tefek gerginlikleri büyütmemelisiniz. Endişeye kapılacak hiç bir şey yok, bunlar sadece geçici sorunlar.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Kendinizi isteksiz ve yorgun hissettiğiniz bir dönemde olduğunuz için, sosyal faaliyetlere katılımda bulunmak istemeyebilirsiniz. Ama bu yaklaşımınız büyük bir hata. Biraz insanlarla birlikte olmak, sizi canlandıracaktır.
  Moralinizin bozukluğu ve durgunluğunuz, partnerinizi de negatif etkiliyor. Birlikte bir şeyler yapmak, sizi biraz canlandırabilir.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Dostlarınız için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. İçinizden geldiği gibi davranmalısınız. Zaten onlarla ilişkileriniz o kadar sağlam ve güven verici ki, ne yaparsanız yapın, sizi her zaman seveceklerdir.
  Hayata dair ümitlerinizi, beklentileriniz ve arzularınızı neden bereber olduğunuz kişiyle paylaşmıyorsunuz? Sevgilinizin de sizin bu hayallerinize benzeyen düşünceleri ve beklentileri olabilir.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Kariyer planlarınızı ve mesleki hedeflerinizi ilgilendiren önemli bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Ani karar almama konusunda dikkatli olmakla birlikte, yine de fırsatları değerlendirmelisiniz.
  Sevdiğiniz insanın motivasyonuna ihtiyacınız var. Onun sizi desteklemesi, hakikaten enerji veriyor.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Her türlü bağlantınızdan yüksek verim elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken şey fazla atak olmamak ve insanları ürkütmemek.
  Duygusal yanınızı kendinize bile itiraf etmek istemiyorsunuz. Ama unutmayın insani ilişkiler de ve tabii aşk da duygusal alış-verişe dayanır.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Sabahtan gün biraz durgun başlasa da, akşam saatleriyle birlikte muhteşem bir enerjiye kavuşacaksınız. Bu enerji fazlasını hareket etmek, diğer insanlarla birlikte olmak için harcamalısınız, yoksa uyumakta güçlük çekebilirsiniz.
  Uzaklardan alacağınız bir haber ilişkinizde yeni bir boyutun ortaya çıkmasına neden olabilir. Onun kişisel deneyimlerini size aktarmasını istemelisiniz.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Akşam üstüne kadar kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerle birlikte daha rahat bir ruh haline gireceksiniz. Akşam duyacağınız şeyler sizi çok şaşırtabilir ama bunlar zaten beklenmedik şeyler değil.
  Sevgilinizin şefkatinize ve duygusallığınıza ihtiyacı var. Sıkılsanız da yapmak zorundasınız.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Oldukça yoğun ve tempolu bir gün geçirmeye hazır olmalısınız. Detaylarla uğraşmak sizi bunaltabilir ama maalesef çaresi yok. İşleri bu kadar biriktirmemiş olsaydınız, bu yükün altından daha kolay kalkabilirdiniz.
  Birlikte olduğunuz insanın kendi kendine kalmak istemesini anlayışla karşılamanız gerekiyor. Zaman zaman insanın yalnız kalarak tazelenmesi mümkündür.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Bu aralarda yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilirseniz, kendinizi daha rahat ifade edebildiğinizi ve rahatladığınızı siz de göreceksiniz. El işleri olduğu kadar müzik ve diğer plastik sanatlar da iyi bir çalışma alanı olabilir.
  Sevgiliniz yoksa, hiç de yalnız kalmayacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal ortamlarda çok beğenildiğinizi göreceksiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Evinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Boruların patlaması ya da elektrik sisteminin çökmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözümleyebilirsiniz.
  Sevdiğinizle birlikte evde oturmak için program yapmalısınız. Evi derleyip toparlayabilir, televizyon seyredebilirsiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Hoş başlayan bir gün ama akşama doğru bir takım gerginlikler yaşayabilirsiniz. Evde aniden ortaya çıkan bir sorun, tüm gücünüzün bir anda tükenmesine ve kendinizi çaresiz hissetmenize neden olabilir.
  Neden birlikte olduğunuz kişiyle üzerinde düşündüğünüz planları paylaşmıyorsunuz. Artık vakti değil mi?


   
18 Haziran BUrçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Haziran Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, hem bireyselliğiniz, hem de yakın ilişkileriniz ön planda. Eşiniz, iş ortağınız ya da beraber olduğunuz kişi sizi kısıtlamadığı sürece enerjinizi onunla birleştirmek için can atacaksınız ancak en ufak bir kısıtlama tam tersini yaptırabilir. Kalabalık gruplar sizi olumlu yönde etkileyecek, grubun içinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Boğa Sevgili Boğa, işlerinizi perde...
 2. 18 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran ne burcu 18 Haziran 2010 Cuma günlük burç yorumlarınız buyrunuz melişler :yahoo::yahoo: 21 Mart - 20 Nisan Sevdiğinizden uzun zamandır beklediğiniz haber gelecek ve duygularınızda bir anda karmaşa yaşayacaksınız. Dikkatinizi ve düşünce gücünüzü zorluyorsunuz. Sevgili Boğa, Sevdiğinize karşı biraz hoş görülü olmalısınız. Katılacağı bir davete birlikte gideceksiniz. Onunla...
 3. 18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 18 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı...
 4. 18 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 18 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün iyi geçmesi dileğiyle 18 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Keyifli, enerjisi yüksek bir pazar günü karşılıyor sizleri. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmanın keyfini çıkarın. Uzun sohbetler, birlikte keyif alacağınız aktivitelerle hafta başı...
 5. 18 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  18 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 18 haziran çarşamba burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün temenni ediyor, 18 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın...

Sayfayı Paylaş