Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 Haziran Burçlar

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  10 haziran ne burcu 10 haziran burcu burç hangi burç hangi Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Çok insan tanıdığınız için, zaman zaman size gerçekten değer veren, samimi dost olan arkadaşlarınızı ihmal etmek durumunda kalıyorsunuz. Onların bu durum karşısında alındıklarını ve genellikle sıkıntılarını sizi kırmamak için içlerine atarak, paylaşmadıklarını da farketmiyorsunuz. Belki biraz daha ilgili olabilirsiniz.
  Bazen ilişkinizde romantizmi ihmal ettiğinizin bile farkına varmıyorsunuz. Bu akşam sevdiğiniz insanla birlikte mum ışığında ve şarapla hoş zamanlar için çaba harcamalısınız.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Mesleki yaşantınızdaki yüksek hedeflerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Sadece bu amaçları biraz gözden geçirerek, daha ulaşılabilir, gerçekçi bir hale getirmeniz gerekli.

  Sevdiğiniz kişiye karşı zaman zaman gergin bir tarzınız oluyor. Bu değişkenliğiniz sevgilinizin kendini belirsizlikte hissetmesine neden oluyor.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Cazibeniz bu aralar doruklarda. Etrafınızdaki tüm insanları etkileyebilecek ve kendinize çekebilecek bir potansiyeliniz var. Neden bunu aranızın açık olduğu insanlarla ilişkilerinizi düzeltmek için kullanmayasınız ki?
  Sevdiğiniz kişinin kardeşleriyle alakalı bir şey duyabilirsiniz. Duyduğunuz şey sizi önce rahatsız etse de, sonrasında kolaylıkla tolere edebileceksiniz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Pek çok insanla görüşebilir, ortak kararlar alabilir ve birlikte hareket edebilirsiniz. Bu deneyimlerinizde birlikte olduğunuz insanların niyetlerine ve gerçek amaçlarına karşı duyarlı olmaya gayret etmelisiniz.
  Tutkularınızın esiriymiş gibi davranmanız artık sizi de rahatsız etmeye başladı değil mi? Hayatta bir birlikteliği besleyen çok çeşitli faktörlerin olduğunu gözardı etmemelisiniz.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Güzel, romantik, duygusal bir güne hazır olmalısınız. Zamanınızı yakınınızdaki insanlarla, özellikle de sevgilinizle geçirecek şekilde planlamalısınız. Bugün sizinle beraber olabilmek onun için çok önemli.
  Bugün sevdiğiniz kişiye bir sürpriz yapın ve şaşırtın. Merak etmeyin kaleleriniz düşmez.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Bir yakınınızın sağlık sorunlarıyla alakadar olmak, hatta onunla doktora ya da hastaneye gitmek durumunda kalabilirsiniz. Ciddi bir şey yok ama, onun rahatsızlığı sizin o ortamlarda bulunmanız, biraz sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir.
  İlişkinizde yeni bir şey keşfedeceksiniz. Bu sevdiğiniz insanın sizin hayatınızda biraz daha önem kazanmasına, sizin de ona giderek bağlanmanıza neden olacak.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Yaratıcılığınız o kadar yüksek ki, zengin imajinasyon yeteneğinizi de kullanarak, hayatınızın her alanında, çok hoş, renkli ve enteresan nüanslar oluşturabilirsiniz.
  Tüm duygusallığınıza rağmen, heyecana duyduğunuz ihtiyaç sizi zorluyor. Kontrolllü olmanız gerekli.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Ailece planladığınız gayrimenkul girişiminin ilk adımlarını bugün atabilirsiniz. Maddi problemlerin üstesinden ailenizin desteği ile geleceksiniz. Planlarınızın gerçekleşebileceğini görmek sizi çok mutlu edecek.
  Ailenizin ve sevdiğiniz insanın sizden beklentilerini karşılamakta daha dengeli olmalısınız. Bu dengeyi sağlamakta sevdiğinizin size desteği daha çok olabilir.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Oldukça hoş ama çok hareketli olmayan bir gün sizi bekliyor. Sabahtan durgun olan ruh haliniz, gün içinde neşeye kavuşacak. Akşama program yapmalısınız.
  Bugün partnerinizle birlikte gideceğiniz ev gezmesinde çok hoş vakit geçirebilirsiniz. Birlikte bir şeyler yapmaktan o da çok keyif alıyor.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Bu aralarda maddi konularda biraz daha dikkatli davranmalısınız. Geleceği düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde yine sizin problem yaşamanız ve telafisi çok zor durumlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir.
  Birlikte olduğunuz kişiyle cinsellik üzerine bir takım konuşmalar yapabilirsiniz. Size anlatacağı şeyler şaşırmanıza neden olabilir ama, reaksiyonlarınızı açık açık vermekte kontrollü olmalısınız.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Duygusal olarak çok hassas olduğunuz bir gündesiniz. Kırılganlığınız da çok yoğun olduğu için, insanlara ve ilişkilerinize karşı toleransınız normale göre daha düşük. Hemen negatif yönden görmeye ve reaksiyon vermeye başlamadan önce iki kere düşünmelisiniz.
  Sevgilinize kendinizi, duygularınızı ve düşüncelerinizi çok rahat aktarabilme ve ifade edebilme şansına sahipsiniz. Onun da sizinle aynı duyguları paylaştığını görmek sizi son derece rahatlatacak ve mutlu edecek.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Hayatınızı bir düzene sokmanız gerekiyor. Birazcık derli toplu olmaya çalışmak, en önce sizin hayatınızın kolaylaşmasını sağlayacak. Gerek gündelik yaşam, gerekse özel hayattaki savrukluğunuz enerji kaybına yol açıyor.
  Sevdiğiniz insanın ufak bir sağlık sorunu olduğu ortaya çıkabilir. Fazla önemsenecek bir şey olmadığı halde o buna çok üzülebilir.


   
 2. İzmirella

  İzmirella Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.370
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: 10 Haziran Burçlar
  teşekkürler pasika aplammm
   
10 Haziran Burçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 18 Haziran BUrçlar

  18 Haziran BUrçlar

  18 haziran hangi burç Koç 21 Mart - 19 Nisan Maddi alandaki kararlılığınızın ve prensiplerinizden ödün vermemenizin meyvelerini toplamaya başlayacağınız bir devreye giriyorsunuz. Bundan böyle hayatınız çok daha rahat, maddi açıdan sorunsuz devam edebilecek. Cinsellik konusundaki davranışlarınızı bir gözden geçirmenizin zamanı geldi. Bu alanda herkes kadar sizin de yanlışlarınız olabilir....
 2. 25 Haziran Burçlar

  25 Haziran Burçlar

  25 haziran burcu 25 haziran hangi burç burç hangi burçtur Koç 21 Mart - 19 Nisan Kendinize güveninizi tazelemenize olanak tanıyacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu deneyimler insan ilişkilerinizin ve hayal gücünüzün de zenginleşmesinde olumlu katkıya sahip olacak. Romantizm duygunuzu öldürmemeli ve ilişkinizde bunu daha fazla yaşatmalısınız. Birlikte olduğunuz kişinin de böylesi daha...
 3. 10 Haziran Günlük Burç Yorumları

  10 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Ailenizin sözlerini ona nakletmeyin. Bu sorun yaratabilir. Sevdiğiniz yoksa kendinden emin çekici biriyle tanışacaksınız....
 4. 10 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Haziran günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç 10. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Maddi konuların gündemde olduğu bir gün daha. Sahip olduklarınızı nasıl değerlendirdiğiniz, bu şekilde doğru kazancı elde edip edemediğinizi düşünebilirsiniz. Menkul ve gayrimenkuller ve özellikle de kişisel...
 5. 10 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  10 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 10 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününü keyfinizce geçirmenizi diliyor ve 10 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Gerek aile ve gerekse sosyal ilişkileriniz açısından olumlu bir gün geçirmeniz mümkün olabilecektir. Sevdiğiniz kimselerin güzel sürprizleri size...

Sayfayı Paylaş