2 gün üst üste ertesi gün hapı kullanabilir miyim ?

E tabiki canım zevk suyu ile hamile kalma ihtimalin var ama çok düşük iyi yapmışsın kullanarak ertesi gün hapını. Dikkat ol
Birde abla 3 sene önce bel soğukluğu yaşamış bı kız dan bulaşmış kendisi de sperm gibi akıntı olunca şüphelenip doktora gidiyor oda testesteron da azalma olmuş iyi bir tedavi ile çocuğun olur ama uzun bir süreç gerekiyor demiş yani tam.olarak hatırlamıyorum da bu şekil anlattı kolay kolay çocuk sahibi olamicam tedavi olmadan dedi sence böyle birşeyin doğruluğu var midir yoksa benim panik halimden dolayı mı demiştir

E tabiki canım zevk suyu ile hamile kalma ihtimalin var ama çok düşük iyi yapmışsın kullanarak ertesi gün hapını. Dikkat ol
Birde ablam dışarı bosaldigini gördum acaba içime boşalıp tekrar içimden çıkartıp bikac saniye sonra boşalma ihtimali var mı bı erkeğin örneğin bosalicagini anladığı an çekti bikac saniye geçti boşaldı ikinci sefer de aynı şekil oldu tam bosalicagini analdigi an çekti bikac saniye sonra boşaldı yine hani hem içime boşalıp dışarı çıkardığında bikac saniye sonra tekrar boşalma imkanı olabilir mi

Ya kafan mı iyi selin yapacağını yapmışsın ihtimal imkan yok diyorum soru bombardımanına tutuyorsun.

Sorunun cevabına gelince hayır hayatım içine boşalıp çıkartıp daha sonra dışarıda boşalması mümkün değil. Erkekler boşaldıklarında sonucuna bakmazlar içine olsa içine boşalırdı. Öyle içinde boşaldı çıktı bi daha olmaz :D

Haklısın ablam özür dilerim bir ayda iki kere ertesi gün hapı içmem adet dongumu baya bı etkiler değil mi yani şuan 11 gün var adetime

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet hayatım adet döngünü malesef olumsuz yönde etkileyecektir bilgin olsun. Adet olmayıncada hamilemiyim diye düşünme

Ablalarim size bir sorum olucakti ben dün akşam tam bir birleşme yaşadım içime boşalma olmadı dışarı boşaldı zevk suyu gelmiştir diye ilişkiden 10 saat sonra ertesi gün hapı Ella içtim yumurtlamam da iki gün önce olmuştu adet dongumun de 16. Günüydü bundan 12 gün önce de ertes72 diye bir hap içmiştim eczanedeki adama sordugumda bir sorun teşkil etmez çünkü ilk 12 saatte alınması çok önemli dedi ama üçüncü ertesi gün hapını tekrar kullanmayın dedi sizce gebelik ihtimali var mı ?
Ah selin sen akıllanmadın bide tam olarak iliskiyemi girdin yok artık diyorum başka da bir şey demiyorum

Ah selin sen akıllanmadın bide tam olarak iliskiyemi girdin yok artık diyorum başka da bir şey demiyorum
Abla inan ki kendi salakligini bilen ve bile bile yaşayan kişi sadece benimdir bu dünya da artık zaten bu sefer hamile kalırım diye düşünüyorum çünkü saçma sapan bir durum yok ortada herşey ayan beyan oldu yani evet ertesi gün hapını 10 saat sonra içtim ama Ella kullanıp hamile olan bir sürü insan varmış yani abla bile bile kendi sonumu hazırladım yani en ala küfürü hakareti etseniz de diyecek tek bir kelimem yok benim

Abla inan ki kendi salakligini bilen ve bile bile yaşayan kişi sadece benimdir bu dünya da artık zaten bu sefer hamile kalırım diye düşünüyorum çünkü saçma sapan bir durum yok ortada herşey ayan beyan oldu yani evet ertesi gün hapını 10 saat sonra içtim ama Ella kullanıp hamile olan bir sürü insan varmış yani abla bile bile kendi sonumu hazırladım yani en ala küfürü hakareti etseniz de diyecek tek bir kelimem yok benim
Derdimde diyemiyorum sadmin engeller beni :huhe:

Geri