2 kere adet gören bir kişinin hamilelik testi sonucu kesin midir

Söylüyoruz ama anlamıyor yapacak bi şey yok sonra günlük yeni bişeyle yeniden geliyor hamilemiyim diyor ama bende şu vardı ama bende bu vardı. Kimse böyle bilemez test yaparsın varsa var yoksa kesin yok :)
iyi akşamlar vajinal kararma neden gerçekleşir bilginiz var mı hala adet olmadım ama vajinal kararmam var gözle görülür bi biçimde

Bitanem hamilelik yok şimdi de sağını solunu kurcalamaya mı başladın. durumu nereye getireceksin ? Yine hamileliğe ise sakın bize bulaşma :) Devam eden sıkıntılar için lütfen doktora git tatlım.

Bitanem hamilelik yok şimdi de sağını solunu kurcalamaya mı başladın. durumu nereye getireceksin ? Yine hamileliğe ise sakın bize bulaşma :) Devam eden sıkıntılar için lütfen doktora git tatlım.
abla eğer adet olmazsam pazartesi gideceğim kontrole ama beyaz akıntım var devamlı vajinamda kararma var bunlar aklımı çok karıştırdı

Hayır hayatım buradan yardımcı olamıyorum uzmanın görmesi gerekiyor. Gerçekten karar ma var mı sebebinin araştırılması gerekli. Belki de kararma yoktur siz öyle zannediyorsunuzdur.

Hayır hayatım buradan yardımcı olamıyorum uzmanın görmesi gerekiyor. Gerçekten karar ma var mı sebebinin araştırılması gerekli. Belki de kararma yoktur siz öyle zannediyorsunuzdur.
Abla adet oldum bugün şükürler olsun ya çok mutluyum çok rahatladım Allah razı olsun çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederimm

Geri